Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Случи се!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Случи се!

    Хора когато пиша това сърцето ми е свито вече-случи се!Днеска като един хубав слънчев съботен ден в 8.00 ми звънна телефона в къщи!Вдигам аз и женски глас ме търси чак по фамилия! Казвал аз съм и отговора от другата страна беше:"ЕЛАТЕ ДА СИ ВЗЕМЕТЕ ЗАПОВЕДТА ЗА "НАСТАНЯВАНЕТО" ВИ В КАЗАРМАТАААААААА"Кофти ми е многооо.... ама няма избор трябва да се влезне-до сега се оттървавах с учене и с’екви такива ама вече няма на къде да бягам!Многоо ми е гадно а и италианката ще трябва да се даде на жената-ще я потроши цялата....ехххххххх Фаталната дата е 29-ти-мястото Плевен час 10.00-пази се Плевен идвамммм
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Е брато !!! Нали знаеш ... колкото и добре да си живееш то накрая ........ :D влизаш в казармата ....Не е чак толкова лошо ... особено за няколото месеца там ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      .

      ....на печелившите честито,на останалите късмет .....мен ли да ме вземат войник ... то за да не те взимат си има легално отлагане което струва 250 лева на година но малко хора го знаят...ти защо не се подсигури по от рано а? да беше споделил все пак
      FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

      Коментар


        #4
        Аз като си помисля на времето колко усилия ми костваше ДА ВЛЕЗНА в казармата.За да си спестя такава кофти изненада го направих. Ако не бяха взели до сега - нямаше да ходя щото тази година направих 28 години.Както и да е не съжалявам - 3 месеца в Търново, фазаниране и после 3 месеца командир на взвод в Суходол. НАправо си беше като ваканция, нема бачкане, нема нерви ....Да се пазиш пич, само това мога да ти пожелая, защото офицерите са мнооого тъпи копелета, ако ти не се пазиш, те нямат акъл да те пазят.
        Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

        Коментар


          #5
          До 27 можеш да се отлагаш, пък после:http://www.mediapool.bg/site/bulgari...090305bg.shtml
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Не искам да те плаша колега, но съм чувал, че плаца в Плевен е по- голям от летище. Ако застане човек в единия му край от другия се вижда като точка.
            Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

            Коментар


              #7
              silazarov написа:
              Не искам да те плаша колега, но съм чувал, че плаца в Плевен е по- голям от летище. Ако застане човек в единия му край от другия се вижда като точка.
              Дааааа, бил съм на клетва там.Плаца е толкова голям че разбираш че земята е кръгла ....В Търново плаца е наклонен леко диагонално - в едната посока се марширува лесно, обаче в другата иде "нанагорно"Сега сигурно всички ти дават акъл кое как да става. Слушай ги и запомняй, щото веднъж като си вътре гадовете си мислят че ти едва ли не трябва да си се родил с "Тих бял Дунав се вълнува" на устата...А ти всъщност нищо не знаеш - ни наряд ни караул ни устав.Всъщност трябва да си готов психически, останалото е лесно.
              Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

              Коментар


                #8
                Ако ти е гадно че ще изгубиш 6 месеца от живота си (както предполагам) си помисли че доста като мен са служили 18 месеца, 24 месеца, а едно време до 36 месеца Плевен не е лошо ако имаш нужда да си стегнеш ФП-то (физическа подготовка) - мои приятел беше там 3 месеца - влезе нормален 85кг, после стана 72кг звер бегачка (спри кашика да почине танка) а сега е кокото мене 105кг тюфлек :D А на жена ти и кажи че колата се е скапала и и смъкни акумулатора
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Щеше ми се да ти кажа, че вчера е приета поправка в закона, според която членове на клуб "Клуб Фиат България" са освободени от служба, ама не става... Пожелавам ти лека служба, не се нагнетявай много и не ги взимай военните насериозно(без да ги обиждам).

                  Коментар


                    #10
                    Re: .

                    borchev написа:
                    ....на печелившите честито,на останалите късмет .....мен ли да ме вземат войник ... то за да не те взимат си има легално отлагане което струва 250 лева на година но малко хора го знаят...ти защо не се подсигури по от рано а? да беше споделил все пак
                    как става това легално отлагане? и наистина ли е легално или е "легално"?
                    ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                    Коментар

                    Working...
                    X