Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Ritmo 105 TC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT Ritmo 105 TC

    Продавам FIAT Ritmo 105 TC, в отлично техническо състояние. Офертата включва колата, радио касетофон SONY с падащ панел, газова уредба LOVATO, аларма с централно заключване, ел. стъкла, халогени,ГО 2006, Автокаско BulIns 12.2006, данък 2006,преглед 04.2007, летни гуми 14"с джанти, зимни гуми 13" с джанти. Сменени гърнета преди 100 км с гаранция 1 година, сменени преди 5000 км предни носачи, накрайници на рейката, тампони по предницата, предни и задни накладки, задни барабани всичко е на DELPHI. Задни амортесьори MAGNET MARRELI. Коша и гредите са здрави. Колата върви много. Цена: 1500 лвЕто и линк към обявата със снимки:http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?t...174&f1=detailsАнтон Конакчиевтел. 0899 888804

    #2
    Мотора ли му е сменян на тва ритмо
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      grishav написа:
      Мотора ли му е сменян на тва ритмо
      селото се оказа точно в града

      Коментар


        #4
        Да оригинално беше 1,1 55 hp , модела на купето е 60 L, но съм сменил двигателя и скоростите, и отстаналите екстри съм си ги правил сам като , халогени, ел.стъкла, централно заключване, оборотомер. Имам тази кола от 12 години, и доста си я гледам, просто си купих друга и тази вече ми е излишна, въпреки, че преди 1 седмица смених гарнетата за 100 лв, и тампона на двигателя под купето. Просто колата е доста подържана но това може да се види на място.

        Коментар

        Working...
        X