Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.2 16в 1999г 86 коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 1.2 16в 1999г 86 коня

    Компютър,кормило с АРБ,бензинова помпа,АБС,предни седалки и задни седалки,ляв стоп,гърне,резервна гума,лява врата,табло и т.н. по договаряне.Колата е блъсната от дясната страна но от лявата и вътре всичко е здраво.За контакт с мен тел.0889/874-999 моля звънете след 12 наобяд[/b]

    #2
    Снимай ми таблото моля те, ако е здраво и всичко му работи.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Колега,бензиновата помпа - каква е цената?? И спирачната система има ли ABS?? На лично ако може!!
      begai gazim!!!!!

      Коментар


        #4
        добре ще го снимам и малко по касно 6те пусна снимката
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          бензиновата помпа цена 100лв. но може и да се договорим а спирачната система има ABS

          Коментар


            #6
            Интересувам се от превключвателя за чистачките каква му е цената ? тои даже се вижда че го има на снимката

            Коментар


              #7
              Цялата кола продава ли се и колко лв пиши на Л.С

              Коментар


                #8
                Най-добре, ако наистина си заинтересуван от колата, да ми се обадиш, когато имаш време, за да се видим и да се договорим лично за цената.

                Коментар


                  #9
                  Re: Фиат Пунто 1.2 16в 1999г 86 коня

                  Компютър,мотора 16в,кормило с АРБ,бензинова помпа,АБС,предни седалки и задни седалки,ляв стоп,гърне,резервна гума,лява врата,табло и т.н. по договаряне.Колата е блъсната от дясната страна но от лявата и вътре всичко е здраво.За контакт с мен тел.0889/874-999 моля звънете след 12 наобяд

                  Коментар

                  Working...
                  X