Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продвам турбина от GT , бенз. помпа, дюзи ....и други

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продвам турбина от GT , бенз. помпа, дюзи ....и други

    продавам турбината от ГТ то оригналната VLH7 мисля че беше турбината е с лилав гейт който е регулируем и можеш да регулираш на колко да ти холдва турбото е в мн добро състояние не бута масла и такива неща цена 300 лв дюзи от ГТ-то - 80 лв бензиновата помпа - 70 лв частите са в момента на колата но при интерес ще ги смъкна продват се защото ще се прави стабилен ъпграде на колата продавам и други части за ГТ имам :Генерация ИМАСАФ катализатора (ако има нещо ) средното гърне и крайното гърне с тръби Ф 60 , ЦЕНА - 60 лвПомпа на АБС от ГТ2 (блъснато беше) - 50 лвВоден радиатор който сълзи от някаде, мисля че с прахче може да се оправи дадоха ми го бонус с колата някой ако му върши работа 30 лвМоторче за чистачките - 20 лвМини спойлерче за тавана - 10 лвСпирачен апарат ляв с лек луфт - 15 лв (ГТ)радиатор на климатика с кондензатора - 60 лв компресора на климатика с ролката - 100 лвКОМПРЕСОРА И РАДИАТОРА И ВС ТРАБИ , РОЛКАТА и ВС за 150 лвчасти за браво, брава , марея ,фар десен валео - 20 лв с счупени щипки и е направен с планкифар ЛЯВ ДЕПО чисто нов купуван 2 месеца употребяван 50 лв1ГУМИ ЪНРОЯЛ 195/50/15 грайфер 5/6 ммедната е срязана може предполагам да се залери . тогава минах през една дупка и беше ноември месец и след туй сложих зимните , а след това взех друга кола с др цолаж гуми и тия останаха ЦЕНА 40 лв2.БРИДЖСТОУН 225/50./15 грайфер 3 ммострани са опирали леко в калника по 10 лв на бройка Smileима 2 врати от гт , прагове от ГТ , задел казак от ГТ , стопове, и разни други ламарини ако на някой нещо му трябва питайте телефон 0883451822скупе : s00rryето и снимките на частите но са без турбото и помпата и дюзите http://s00rry.snimka.bg/automobiles/...19432.19725435
    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

    #2
    търся стъкло за десен фар на браво

    здр. колега,на мен ми трябва стъкло за десен фар на браво/не е с лупи/
    Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

    Коментар


      #3
      Re: търся стъкло за десен фар на браво

      BUMAR написа:
      здр. колега,на мен ми трябва стъкло за десен фар на браво/не е с лупи/
      колега имам го целия фар валео ти го давам за 20 лв !
      ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

      Коментар


        #4
        от днеска за продан .. ЛАМБДА СОНДА - 70 лвДЕБИТОМЕР - 150 лв, километраж от ГТ-30лв, пласмаси разни от купето , стокови пружини от ГТ - редни дискове 30 лв перф перф заден мост от ГТ 100 лв с апаратите и дисковете там блоу ОФФ рециркулационен !! и дръги джондуриики ..., който има интерес към нещо да ми пише снимки ще давам няма грижи и цените ще са приатни п
        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

        Коментар


          #5
          :P
          ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

          Коментар


            #6
            преден капак от пунто , СКОРОСТНА КУТИЯ ОТ ФИАТ ИНО ТУРБО Има доста части от ГТ питайте
            ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

            Коментар


              #7
              колега, десен праг (пасажерски) за пунто гт?

              Коментар


                #8
                strip написа:
                колега, десен праг (пасажерски) за пунто гт?
                имам го да
                ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                Коментар

                Working...
                X