Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стомамени джанти 15-ки 4*98

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стомамени джанти 15-ки 4*98

    Колеги продавам си стоманените джанти, тъй като минах на 14 цола за зимата.Имат гуми предните са195/50/15 Бриджстон потенца (летни) с ДОТ 06-та година, а задните са 195/55/15 и са бонус за спокойни шофьори(криви са и са със стар дот).Снимки ще имам най-късно утре, защото колата ми е на път в момента с тези джанти и гуми и нямам как да ги снимам.Цената... ами 170лв, като може лек коментар и давам БОНУС 2 таза оригиналните от Фиат Купе.За връзка 0887/017567-Димо, или скайп dimopimp.Предпочитам някой от Бургас да ги купи, за да ги види на място и да си прецени.

    #2
    aа само джантите кви пари?
    begai gazim!!!!!

    Коментар


      #3
      120, но ще закъснея със снимките, защото колата ми ще е в бургас в събота следобед

      Коментар


        #4
        така.. още нямам снимки, защото нямам с какво да ги снимам, апарата ми издаде багажа, а тела ми е на ремонт вече 1 месец.та най-късно до седмица се надявам да има снимки

        Коментар


          #5
          :D ето обещаните снимки.Пазарлъци може, стига да са в границите на разумното.Едната джанта е поогъната от дупка явно, но с чука се изправя идеално.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            хайде колеги, освободете ми левчета ,че едни алуминиеви ми взеха акъла.Пазарлъци може всякакви, стига всичко да замине и да не ми пречи.

            Коментар


              #7
              кое не ви харесва... зимата ще доиде и ще ги търсите тогава, ама няма да ги има.

              Коментар


                #8
                150 лв всичко

                Коментар


                  #9
                  100лв за джантите и 50 за 2-те летни гуми

                  Коментар


                    #10
                    up

                    Коментар


                      #11
                      засега имам 1 предложение за 2 броя.Ако се намери още един за 2 броя ще ги дам отделно на цени както следва:2 броя със неставащите гуми-60лв, и 2 броя със ставащите летни гуми-100лв.

                      Коментар


                        #12
                        коментар на цената, че ми протече ГНП

                        Коментар


                          #13
                          70 за джантите?
                          begai gazim!!!!!

                          Коментар


                            #14
                            е чак толкова...

                            Коментар


                              #15
                              Това, че снега се стопи не значи, че няма да завали пак.Подгответе се навреме.90лв джанти, 50лв гуми.

                              Коментар

                              Working...
                              X