Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам двигател от Пунто ГТ на части ..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам двигател от Пунто ГТ на части ..

    Продавам двигателя на части тъй като го купих със спукана глава и докато си търсех ми излезе проблем с документите.Двигателя си има абсолутно всичко с изкл. на главата.Продавам всичко което е под предния капак.Не съм описал обсолютно всичко,ако нещо друго ви интересува питаите.За разни маркучи,вакумчета кабелчета,пласмаски ..Двигателя си е на колата и не е разглобен.Цените не са крайни - ще се договаряме.Може на ЛС - всеки ден влизам , може и на телефона : 0883 47 99 36-блок -100 лв-колянов вал на около 400 км след шлаиф (110 лв струваше) + лагери (100 лв) - 200 лв -булата и биели - 100 лв-скоростна кутия - 250 лв. с ново масло - 23лв е литъра.-разпределителен вал с кожуха - 60 лв-смукателен колектор - 40 лв-изпускателен колектор - 50 лв -турбото е чисто ново (1840 лв струва) няма 1000 км стаж.Мога да искам фактурата от предишния собственик.Нямам друга информация тъй като двигателя нее разглобен . Цената е 400 лв и не се коментира.-феродов диск + лагер на около 400 км +притискателен -100 лв-картер - 40 лв-дебитомер- 100 лв-инжектори- 40лв-динамо - 40 лв-стартер - 50 лв -компютър - 80 лв-водна помпа чисто нова минал съм и 50 км (85 лв струваше) - 60 лв-бензинова помпа - 50 лв-маслена помпа - 40 лв-АБС - 80 лв -воден радиатоп - 70 лв -интеркулер - 40 лв -маслен радиатор - 40 лв -болтове за главата - само веднъж са слагани (40 лв струват) - 20 лв-хидпавлична помпа - 50 лв-полуоски - по 40 лв с каретата-макферсони - по 30 лв-инсталацията мога да я сваля цяла ако някои се интересува
    1994 GT.Turbo

    #2
    Ъп ..
    1994 GT.Turbo

    Коментар


      #3
      каква е турбината можеш ли да кажеш нещо повече за нея ???

      Коментар


        #4
        Колата е продадена цяла.Моля темата да бъде изтрита.
        1994 GT.Turbo

        Коментар

        Working...
        X