Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Nuova Lancia Delta

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Nuova Lancia Delta

    Новата Lancia Delta HPE, която ще се произвежда на обща платформа заедно със Fiat Stilo II и бъдещата Alfa Romeo 149. http://www.autoblog.it/post/2640/ipo...la-nuova-delta
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    #2
    Ауууу не!Как можаха тез италианци да осерат хубвата кола!Друго нещо си е класиката.Да бяха направили нещо подобно.То т’ва на нищо не прилича.Никой път не мож позна,че е Делта
    Fiat Punto S2000 - The CHAMPION!!!

    Коментар


      #3
      Ето и последните снимки на ДЕЛТА ІІІ,така щяла да бъде представена на кинофестивала във Венеция...страхотна е,просто перфектен италиански дизайн Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 ,и HF Интеграле щяло да има 4х4...
      Прикачени файлове
      forza forever

      Коментар


        #4
        Прикачени файлове
        forza forever

        Коментар


          #5
          ИСКААААААААААААМММММ една такава
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            Не знам, ама ич не ми харесва Друго си е квадратната красавица Все по-малко ми харесва съвременният дизайн и туй-то. Много изчанчено
            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

            Коментар


              #7
              DEYAN IYI написа:
              Не знам, ама ич не ми харесва Друго си е квадратната красавица Все по-малко ми харесва съвременният дизайн и туй-то. Много изчанчено
              Не знам, НО ако я видя "на живо" съм сигурен, че ефекта ще е поразителен!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                DEYAN IYI написа:
                Не знам, ама ич не ми харесва Друго си е квадратната красавица Все по-малко ми харесва съвременният дизайн и туй-то. Много изчанчено
                Не знам, НО ако я видя "на живо" съм сигурен, че ефекта ще е поразителен!
                сигурно ще изменят дизайна за серийното производство
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  sev написа:
                  kiro_of_the_day написа:
                  DEYAN IYI написа:
                  Не знам, ама ич не ми харесва Друго си е квадратната красавица Все по-малко ми харесва съвременният дизайн и туй-то. Много изчанчено
                  Не знам, НО ако я видя "на живо" съм сигурен, че ефекта ще е поразителен!
                  сигурно ще изменят дизайна за серийното производство
                  Ужким няма... http://www.autoblog.it/post/5028/con...a-foto-e-video П.С. Има и филмче за нейното представяне
                  forza forever

                  Коментар


                    #10
                    да, ама това е концепткар
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Тия Италиянци са някви такива побъркани как ги мислят тия коли не ми го побира акъла. ЛУДА РАБОТА!!!

                      Коментар


                        #12
                        vesko написа:
                        ИСКААААААААААААМММММ една такава
                        Веско, единствен кандидат си за сега... не знам италианците дали на място ще ти го докарат или ще ти го пратят по поща?!

                        Коментар


                          #13
                          Не знам и новото браво като излязоха предварителните снимки ми грознееше доста а сега... но това не ме кефи - пролича повече на семейна кола отколкото на "бегачка" и дори и да направят интеграле - няма да е същото. Аз искам като е делта да е нещо малки и много зло! Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                          Коментар


                            #14
                            kiro_of_the_day написа:
                            DEYAN IYI написа:
                            Не знам, ама ич не ми харесва Друго си е квадратната красавица Все по-малко ми харесва съвременният дизайн и туй-то. Много изчанчено
                            Не знам, НО ако я видя "на живо" съм сигурен, че ефекта ще е поразителен!
                            Аз искам и да я пипна на живо. И д-то ми да усети шофьорската седалка, и облегалката да усети гърба ми при ускорението, и ...оттам започва прогреса - "аз искам" :D всъщност искам да може и да лети...ама дали ще доживея...е, кой пък иска да живее вечно :D

                            Коментар


                              #15
                              и за мен еднааааааааааааааааа .................. с Веско да си бръмчиме ....... пък нека не Убава
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар

                              Working...
                              X