Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво спирачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    браво спирачки

    здравейте колеги и колежки вчера се качвахме към витоша откъм страната на бояна.на спускане си направихме една гонка със съквартиранта ми - хонда сивик ’97 а зад мен едно бмв 3 купе, модел 2003.беше си наистина гонка.но при навлизане в бояна започнаха да ми намирисват спирачките и спирането не беше толкова ефективно.качих се на околовръстното и реших да спра при което от спирачките започна да се издига един пушек.та питам нормално ли е това?сменях накладки преди около 2000км.марката е симер, предполагам не са много читави но беше неделя когато ги купих а беше наложителна смяната им.сега се оправиха а и принципно съм доволен от тях...

    #2
    Просто си им дал много "жега" при гонката. Когато се нагреят много спирачките губят голям процент от своята ефективност, затова ти е спирало така гадно. Ако през другото време си си нормален шофьор а не някой рейсър не би трябвало да ти правят проблем.

    Коментар


      #3
      Прекалено големите геройства винаги са с негативен оттенък.Попрегрял си накладките ,а може би и дисковете.Това малко или много е намалило спирачната ефективност.Имай предвид,че колите-резачки са с по-други спирачки-вентилиране и т.н.
      Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

      Коментар


        #4
        Re: браво спирачки

        diyan123 написа:
        здравейте колеги и колежки вчера се качвахме към витоша откъм страната на бояна.на спускане си направихме една гонка със съквартиранта ми - хонда сивик ’97 а зад мен едно бмв 3 купе, модел 2003.беше си наистина гонка.но при навлизане в бояна започнаха да ми намирисват спирачките и спирането не беше толкова ефективно.качих се на околовръстното и реших да спра при което от спирачките започна да се издига един пушек.та питам нормално ли е това?сменях накладки преди около 2000км.марката е симер, предполагам не са много читави но беше неделя когато ги купих а беше наложителна смяната им.сега се оправиха а и принципно съм доволен от тях...
        по това се познават хубавите накладки едните след 3 завоя се изпичат и не се знае на кой завой ще останеш без спирачки другите които са хубави го няма тоя проблем, ти си взел от най евтините и кофти накладки според мен за което не те обвинявам но ако караш по бързичко те съветвам да ги смениш с ТЕКСТАР примерно или АТЕ
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Тази "марка" ми е добре позната. Ако не ги разкараш - скоро ще сменяш и дискове

          Коментар


            #6
            Аз като си зимам накладки винаги избирам по меки,за да не ми хабат дисковете и да не блокират,защото съм без АБс
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар

            Working...
            X