Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подлакътник за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подлакътник за Типо

    Някъде във форума бях попаднал на информация от къде може да се купи подлакътник за Типо(адрес на магазина и телефон), но сега не мога да го открия. Моля ако някои разполага с такава информация да пише.
    Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

    #2
    Моето Типо е с подлакътник. Обаче като го гледам, той е доста силно интегриран с облегалката наколата не мисля че се продава само подлакътник защото едва ли може да се сложи на редовата седалка без да се поработи малко по активно.Опитай да си намериш облегалката с подлакътника.Естествено има и друга възможност - твоята облегалка да си е с подлакътник а самоя той да го няма, тогава пак провери по моргите .... Може и да намериш нещо читаво.
    Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

    Коментар


      #3
      Кейн написа:
      Моето Типо е с подлакътник. Обаче като го гледам, той е доста силно интегриран с облегалката наколата не мисля че се продава само подлакътник защото едва ли може да се сложи на редовата седалка без да се поработи малко по активно.Опитай да си намериш облегалката с подлакътника.Естествено има и друга възможност - твоята облегалка да си е с подлакътник а самоя той да го няма, тогава пак провери по моргите .... Може и да намериш нещо читаво.
      Мислех, че става вапрос за този тип подлакътници които са подобни на кутия(с отвариящ се нагоре капак), които се поставият там където е вдлъбнатината зад скоростния лост между двете седалки.
      Фиат Типо 1.4 DGT, карбуратор

      Коментар


        #4
        Виж, за този вариант не бях помислил.Определено няма такива фабрични за Типо, но като аксесоар може и да има. Аз лично не съм виждал таквоз нящо.Ако ти си виждал някъде да се продават такива неща то тогава ще трябва да се мери ,да се пробва и каквото стане в пространството между седалките. Това не е лош вариан, според мене.
        Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

        Коментар

        Working...
        X