Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за добър Фиат сервиз в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет за добър Фиат сервиз в Пловдив

    Някой може ли да ме насочи към някакъв Фиат сервиз в Пловдив. Проблемам ми е следния:Имам фиат Купе 98г. 1.8 16v. на 100 000 км (ако са реални)Бях го купил скоро и му смених маслото с Selenia Performer 5W - 40 и ми се наложи да пътувам около 600 километъра за един ден. Обаче като го сложих това масло колата работеше по странно. Като я опъвах на магистралата, обортомера се задържаше горе долу на 4 хиляди оборота на 5а скорост и повече от 140 не вдигашекато дам дирекно на 4та пускаше як дим отзад и почваше да набира отново. След това можеше да вдигне и по голяма скорост. Обаче по едно време почна да пада стрелката на маслото и аз му долях половин литър друго масло OMV пак 5 - 40. И така се прибрах в къщи и бях направил около 600 км. Другия ден директно отидох да си сменя маслото с по гъсто, и кво да забележа то почти не е останало масло в него. Значи двигателя побира 4,4 литра + половин литър бях долял стават 5 литра масла а излезна от вътре само 2 литраСега смених маслото с Selenia 10w 40, но проблема продължава.Искам да ви попитам къде в Пловдив мога да намеря добър сервиз където да могат да оправят колата?Голямо благодаря на всеки които се опита да ми помогне от сега
    Bombing for peace is like fuckin for virginity...

    #2
    по принцип избягвам да препоръчвам сервизи но мога да ти кажа от кой съм доволен аз, това е сервиз формула на бул южен като тръгнеш от старческия дом по посока затвора на 150-200 метра в дясно
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар

    Working...
    X