Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Събирам идей за Оптиката на пунто...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Събирам идей за Оптиката на пунто...

    Колата пак има нужда от боя,та затуй сега почнах да е подготвям.Мисла да ползвам стандартните брони с малко промени-ще са напълно гладки без никакви лайсни и каналчета(задната вече е направих ) и няма да ги свалям по ниско защото сега съм със много ниско окачване.Мисла да сложа малки прагове отсрани изчистени без нищо.Изобщо ще гледам колата да е максимално изчистена,ама не и прекалено.За отсрани съм решил да раздуя малко калниците със вежди от г2.Ще махна задната чистачка и ключалка,ма още се чуда за номера дали да го свалям на пронята или не ще махна мигачите от предните калници, ма ще си остава дръжките на вратите да може да отварям колата измата щото не я държа в гараж.Не мисла да слагам никакви спойлери,на предния капак слоижих вече хриле(не декоративни,а от долу на капака),ще сложа и леки вежди на фаровете да е малко по намръщена и на мигачите...Ето идейте които си харесах:Предна броня максимално изчистена:Задна вежда:Предна вежда:И задница още се чуда дали да не я боядисам като тази,ного ме радва:Цвета ще е зелено-син металик,може би със изрисувана задница като тая,отказах се от черния капак
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Re: Събирам идей за Оптиката на пунто...

    Selqatin написа:
    Колата пак има нужда от боя,та затуй сега почнах да е подготвям.Мисла да ползвам стандартните брони с малко промени-ще са напълно гладки без никакви лайсни и каналчета(задната вече е направих ) и няма да ги свалям по ниско защото сега съм със много ниско окачване.Мисла да сложа малки прагове отсрани изчистени без нищо.Изобщо ще гледам колата да е максимално изчистена,ама не и прекалено.За отсрани съм решил да раздуя малко калниците със вежди от г2.Ще махна задната чистачка и ключалка,ма още се чуда за номера дали да го свалям на пронята или не ще махна мигачите от предните калници, ма ще си остава дръжките на вратите да може да отварям колата измата щото не я държа в гараж.Не мисла да слагам никакви спойлери,на предния капак слоижих вече хриле(не декоративни,а от долу на капака),ще сложа и леки вежди на фаровете да е малко по намръщена и на мигачите...Ето идейте които си харесах:Предна броня максимално изчистена:Задна вежда:Предна вежда:И задница още се чуда дали да не я боядисам като тази,ного ме радва:Цвета ще е зелено-син металик,може би със изрисувана задница като тая,отказах се от черния капак
    Според мен това с рисуването ше бие малко на циганско Остави си я така по добре :D Другите неща които си намислил ще стане перфектно :D А виждаш ли на изрисуваното пунто как са пръснати стоповете червени?
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Re: Събирам идей за Оптиката на пунто...

      grishav написа:
      Според мен това с рисуването ше бие малко на циганско Остави си я така по добре :D Другите неща които си намислил ще стане перфектно :D А виждаш ли на изрисуваното пунто как са пръснати стоповете червени?
      Стоповете ще ги направа такива:Стоят перфектно...Задницата ако е права такава ще е с боя,не с лепенки и цялата ще е в формата на веещо знаме,т.е.няма да е с правилни квадратчета Още се чуда сао за номера задния къде да го сложа
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        Re: Събирам идей за Оптиката на пунто...

        Selqatin написа:
        grishav написа:
        Според мен това с рисуването ше бие малко на циганско Остави си я така по добре :D Другите неща които си намислил ще стане перфектно :D А виждаш ли на изрисуваното пунто как са пръснати стоповете червени?
        Стоповете ще ги направа такива:Стоят перфектно...Задницата ако е права такава ще е с боя,не с лепенки и цялата ще е в формата на веещо знаме,т.е.няма да е с правилни квадратчета Още се чуда сао за номера задния къде да го сложа
        Снимай пунтото отзад,постни една снимка и ше го направиме на фотошоп и както по ти хареса...така :D
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Eто тази е сравнително нова снимка Нямам други на задницата
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #6
            Значи моето предложение е следното:Отзад номера долу в бронята, ама на бронята да се направи джоб. И да се махнат ключаклата и чистачката.Вежди от голф слагахме на едно пежо 205, доста трудоемко си е....да се внимава да не стане криво...да е еднакво от всякъде, ама ако майстора, или ти ако я си я правиш,сте добри ще стане, ама после задължително дебели фланци.Махаш всички еблеми. А иначе за брони и прагове ти препоръчвам от Пунто ГТ, ама без да им слагаш мрежи, може тук там кит, да е по-семпло и обличко. И накрая някакъв по-нестандартен цвят, абе за мен опитчния тунинг е 60% боя, 20% окачване и 20% джанти+готино гърненце...другото и сток да е, колата пак е супер !
            Uno Turbo RulZz

            Коментар


              #7
              Немога да го сваля номера нещо на тая снимка Аматьор съм Нека някой друг направи номера на бронята :D Също така може да китнеш бронята,там където е лайсничката по средата и да стане гладко :D
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                grishav написа:
                Също така може да китнеш бронята,там където е лайсничката по средата и да стане гладко :D
                Това вече го направих :D
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #9
                  Това на първата снимка за мен е страхотно красиво!!! Е, не е задължително да е бяла перла де Максимално изчистено, много ниско и джанти с подходящ офсет= Ти си направи колата както теб те радва, защото това е най-важно.

                  Коментар


                    #10
                    me_to_u написа:
                    Това на първата снимка за мен е страхотно красиво!!! Е, не е задължително да е бяла перла де Максимално изчистено, много ниско и джанти с подходящ офсет= Ти си направи колата както теб те радва, защото това е най-важно.
                    Окачването сега ми е 70/60 мм свалено,предната броня ще е 100% същата като тая на първата снимка,ще махна и мигачите малките от калниците.Ще гона максимално изчистен стил с брони на базата на стандартните със модификации(предпочитам ги пред масовите туниг брони ) и леки елементи като раздути калници със вежди и дискретни хриле на предния капак...Джантите за сега няма да ги сменям,само може да им сложа фланците ако има место.За цвета мисла за синйо-зелен металик или еликтрикаво зелено,като задницата ще е изрисувана като развеяно знаме...За сажаление фотоапарата ми не работи,да кача снимки,задната броня е готова без лайсни напълно гладка,сега остава работа по предницата и евентуално свалянето на номера на задната броня...
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #11
                      Selqatin поздравления за ентусиазма, с който си правиш колата :D Искам да те попитам с какъв двигател е и правил ли си нещо по него освен филтър ( за него четах в една друга тема ) ?
                      Слагайте си коланите

                      Коментар


                        #12
                        BOIT написа:
                        Selqatin поздравления за ентусиазма, с който си правиш колата :D Искам да те попитам с какъв двигател е и правил ли си нещо по него освен филтър ( за него четах в една друга тема ) ?
                        Фаер 1242,ми спорен филтър,цяла испускател;на с-ма с права тръба и едно спортно гърне,полирани/портвани колектори и глава,по голема и с полиран корпус друселова клапа,чип италиански(втора ръка ми попадна),скоростите са ми от Уно??? майче и са по късички,и разбира се червен капак на главата :D На старт до 100км/ч върва на равно с голф 3-ка ГТИ пробвано не веднъж,а такива бмв-та като 316-318 и 324тд направо ги закусвам,пхаха...Ма тая седмица ще слагам газова и край със вървежа ми Иначе откакто свалих окачването и сложих задните дискове и спортната изпускателна с-ма навсякъде ме зимат за ГТ пхаха(не че не съм си сложил такава емблема де,ама) По темата,задната броня е почти готова остава само шприц кита и да оправя дъгата около гърнето,предния капак има хриле със дупки и монтирани от долу(колко резане отиде,зад аги монтирам не е истина )Остава да удължа капак над фаровете,да махна задния номер от багажника и чистачката,пътническата дръжка(може би),и да сложа некви малки прагове и веждите от Г2 Кофтито е че само събота мога го отделя за работа,и с тов атемпо едва ли колата ще стане преди средата на Юли
                        _______________________________________
                        0885261834

                        Коментар


                          #13
                          Вече мога права снимки,ето няколко
                          Прикачени файлове
                          _______________________________________
                          0885261834

                          Коментар


                            #14
                            Има още много работа по колата,обаче все някъде трябва да почна,лошото е че и времето не ми стига...Надявам се тоя месец оптиката да е готова и другия една убава боя,имам друга предна броня тая е старата
                            Прикачени файлове
                            _______________________________________
                            0885261834

                            Коментар


                              #15
                              полирани/портвани колектори и главатук ли ги прави или беше така
                              селото се оказа точно в града

                              Коментар

                              Working...
                              X