Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Vantotrade

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Vantotrade

    Вчера закарах за преглед една Мареа там - хората се оказаха напълно точни и наистина разбиращи от работата си. Часът, който уговорих, бе спазен напълно, прегледаха цялата ходова част, диагностицираха двигател /инжекцион/, амортисьори, спирачки и ми дадоха ценни съвети за експлоатацията на автомобила. Процедурата отне 2 часа, за което ми взеха 20 лв., издадоха ми карта с повредите, цените на резервните части и отделно на труда и ми пожелаха приятен път.Следващият автомобил, който реша да купя, задължително ще мине отново през тях.Успех момчета и дано се "завъдят" повече такива фирми в България!
    Alles in Ordnung

    #2
    не случйно те пратихме там

    Коментар


      #3
      Да наистина хората от вантотрейд си разбират много от работата.Двапъти съм ходил с проблеми там ,и съм си трагвал доволен.Особено когато ми изклучваше от скорост , и всички майстори в София ми казваха,че това е от синхронизаторите.Утидох там и се оказа ,че е от една плочка на скоростната кутия ,която превклучва предавките ,и тая плочка е на иглени лагери,лагерите са се разбили и и затова ми изклучва от скорост.Така че ,мойта фиатка ако требва да и се прави по сложен ремонт само там.
      FIAT TIPO 1,6

      Коментар


        #4
        Дали може да отида там и някой от сервиза да ми обясни разни работи за колите..Нещо като консултация да ми даде..Разбира се с/у плащане ще е..Ако някой познава някой оттам ще е най-добре..

        Коментар


          #5
          ocueed написа:
          Дали може да отида там и някой от сервиза да ми обясни разни работи за колите..Нещо като консултация да ми даде..Разбира се с/у плащане ще е..Ако някой познава някой оттам ще е най-добре..
          пиши във форума бе човек, имаме над 300 регистрирани, все някой ще може да ти помогне...
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            Re: Vantotrade

            Zaphod написа:
            и ми дадоха ценни съвети за експлоатацията на автомобила.
            а ми сподели с нас какви ценни съвети са и дали за експлоатация, за да знаем и ние
            Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
            Lancia Dedra 1.6 91г.

            Коментар


              #7
              Ами то си беше индивидуално за въпросната кола - имах предвид, че като отидеш при тях, ще ти я прегледат и ще ти дадат съвети точно за твоята))
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Zaphod написа:
                Ами то си беше индивидуално за въпросната кола - имах предвид, че като отидеш при тях, ще ти я прегледат и ще ти дадат съвети точно за твоята))
                аха аз помислих че нещо универсално са ти казали за мареи и за това попитах
                Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                Lancia Dedra 1.6 91г.

                Коментар


                  #9
                  Колеги не мога да открия адрес и телефон на Ванто Трейд. Моля помогнете :D
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    ВантотрейдАдрес: бул.Самоковско шосе 99 тел: 02/ 76 34 52, 975 35 09 магазин/сервиз
                    ex Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      Мерси :D
                      FIAT Bravo 1.6 16V '97

                      Коментар


                        #12
                        специализиран сервиз само за Фиат ли е Вантотрейд?

                        Коментар


                          #13
                          Фиат,Лан4а,Алфа Ромео
                          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                          Ventura garage

                          Коментар


                            #14
                            още нещо за Вантотрейд

                            миналият месец правих един сериозен ремонт при тях (смяна на глава) и ми даоха 6 месеца гаранция; въобще не разбрах за какво се отнася гаранцията, какви са условията и пр., обаче след 10-тина дена дигам капака и гледам теч на масло, не от гарнитурата, а някъде от горе; звънях на майстора, който се занимаваше с колата, обаче телефона му изключен; после набрах стационарния телефон и от там ми казаха "ами заповядайте, докарайте колата тук да я видим". След половин час бях там, беше петък към 15:00 и въпреки, че беше лудница веднага вкараха колата и я почнаха; след 1 час беше готова - някакъв семеринг и един гумен пръстен; не ми взеха никакви пари;явно там си имат точни правила за работа, спазват ги и не гледат да те прецакат;обиколил съм доста майстори, гаражчета, сервизи и мога да кажа, че на повечето места въобще не ги интересува кви са истинските проблеми на колата - основната им грижа е да разберат с кви пари разполагаш и как да ти ги вземат с по-малко работа.
                            2.4 JTD

                            Коментар


                              #15
                              доволен съм

                              И аз съм доволен от Вантотрейд, нещо ми тропаше предницата и си помислих че е са накрайниците на кормилната рейка (щото преди 2 години сменях носачи, пък съм минал не повече от 20 000 км).Оказаха се носачите все пак - обещавам повече да не си купувам нови носачи за 35 лева. Както и да е, нищо особено, но много ми хареса това че по телефона казаха - ела в 12:30 - отидох. Погледнаха и казаха - ела в 16:00 да си вземеш колата. Отидох и си я взех. Много точни хора.
                              минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                              Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                              Коментар

                              Working...
                              X