Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акумулатор МонБат Формула 75Аh за 140лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Акумулатор МонБат Формула 75Аh за 140лв

    Продавам акумулатор MonBat Formula 75Ah .Каран е само 2 месеца ,а гаранцията му е до август 2012г .Проблема е ,че се оказа доста силен за мойта кола и си взех нов с по-мако ампери .Нмаира се в София Цената е 140 лв и неподелжи на коментар .Проверете как вървят на пазара и ще установите ,че офертата си струва Можете да ми пишете и на имейл адрес : starterass@abv.bg Лек и безавариен път колеги

    #2
    Ето и малко инфо за самия акумулатор :http://avto-pazar.com/index.php?page...mart&Itemid=71

    Коментар


      #3
      Какво означава, че е прекалено силен?

      Коментар


        #4
        Като оридих да ми замерят как зарежда ,майстора каза ,че е излишно да съм с такъва акумулатор на този автомобил .Имало вероятност да се претовари стартера или нещо такова ми обясни .Както и да е ,факта е ,че си взех нов по-слаб и сега няма какво да го правя този от 75Аh .Затова и го продавам ,поне малко да си върна от паирте .Айде и поздрави от мен За подобни уточнения използвайте системата за ЛС.Пишейки в темата я избутвате на предна позиция,а това се счита за ЪП на темата.Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          gastrit написа:
          Като оридих да ми замерят как зарежда ,майстора каза ,че е излишно да съм с такъва акумулатор на този автомобил .Имало вероятност да се претовари стартера или нещо такова ми обясни .Както и да е ,факта е ,че си взех нов по-слаб и сега няма какво да го правя този от 75Аh .Затова и го продавам ,поне малко да си върна от паирте .Айде и поздрави от мен За подобни уточнения използвайте системата за ЛС.Пишейки в темата я избутвате на предна позиция,а това се счита за ЪП на темата.Модераторски екип на fiat-bg.org
          Колега един приятелски съвет... ЗА БОГА БЯГАЙ ДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ МАЙСТОР!

          Коментар


            #6
            Добре де ,на никой ли не му трябва акумулатор с такъв ампераж ?Ако се намери мераклия може да ме потърси и на телефон 0899809749

            Коментар


              #7
              Happy

              Акумулатора продаден :D :D :D

              Коментар

              Working...
              X