Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бартер/продавам 4бр. зимни гуми Kormoran Snowpro 185/70/14R

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бартер/продавам 4бр. зимни гуми Kormoran Snowpro 185/70/14R

    Продавам 4бр. Kormoran Snowpro 185/70/14R DOT 2405. Гумите почти не са карани, имат грайфер, нямат балони и не са криви. Съхранявани са в гараж, в найлонови пликове, ма джанти. Продавам ги, защото идват малко високи на Алфата ми. Предпочитам бартер отново за зимни 14-ки (185/60 или 65) или 15-ки (195/55). Гумите са на железни джанти от Форд (5х???), които са подарък.Цена: 180 лв.
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 145

    #2
    Гумите са произведени 24 седмица на 2005 година.Същите гуми ги продават втора употреба с монташ и демонтажна твоите на цени 35 лева.Нормало е зимните гуми да се сменят на 3 години.Цената е подигравка с хората от форума.[/u]

    Коментар


      #3
      bai_marin написа:
      Гумите са произведени 24 седмица на 2005 година.Същите гуми ги продават втора употреба с монташ и демонтажна твоите на цени 35 лева.Нормало е зимните гуми да се сменят на 3 години.Цената е подигравка с хората от форума.[/u]
      Цената съм я сложил само заради правилата на форума. Ясно съм написал , че предпочитам бартер! Бих те помоли да не ми спамиш в темата повече. Пък и надали ги продават с толкова много грайфер.
      Alfa Romeo 145

      Коментар


        #4
        дай да те отърва от гумите?За 100 лева даваш ли ги?
        begai gazim!!!!!

        Коментар


          #5
          160 лв.
          Alfa Romeo 145

          Коментар


            #6
            за 100 лева ако искаш ,че си ми на близо? тел.0885538883 ако решиш нещо звънкай!!
            begai gazim!!!!!

            Коментар


              #7
              Продадени
              Alfa Romeo 145

              Коментар

              Working...
              X