Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аксесоари

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аксесоари

    Момчета/и дами/ видях една неделя на Ал.Невски пичовете от клуба на Ланча с лепнати на задното стъкло реклемна лепенка"Фен-клуб Ланча" или нещо подобно.Има ли някъде в София нещо за Фиат.Търся нещо с Фиат,червеният език на Стоунс и др. На Дървеница на една будка имаше но сега няма. Има ли в София магазин за Фиат"джаджавки"?

    #2
    Доколкото знам все още не е уточнен стикера на клуба. Иначе самоимициатива му е майката за момента.

    Коментар


      #3
      отговор

      Дайте макетите, имам хора ще го направят.С отпечатването не знам как е .Може би трябва да се съберат парички.

      Коментар


        #4
        По повод на стикера - ами Крематора направи стикери още като се мяткахме в ДИРБГ форума - аз даже имам залепена на колата FIAT Bulgarian Club и много се кефя.Софианците - намерете Крметора (откога не се е обаждал тоя пич) и му вземете проекта - лепенката си е екстра - цялата е от 2 пласта фолио и хич не е мръднала вече повече от година. Тогава Крематора ми прати 3 стикера на обща стойност 8лв с наложен платеж.Евала сериозен тип излезе.Иначе дайте проектите - може и да направя нещо но не обещавам, а и за отпечатване ще проверя.Чесно казано обаче проекта на Крематора си ме кефи най-много от всичко.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          За Крематора

          Хей приятелю-обади се да си купим стикери от теб.В София сме.доктор-Б.

          Коментар


            #6
            Аз по принцип предпочитам да е "www.fiat-bg.org/forum" - така като че ли най-добре подчертава "от коя порода сме"))И между другото - ако някой реши да поеме инициативата - аз наистина искам да си купя такъв стикер, каквато и разумна цена да има Edit. Я, вече "карам кола")))) Честит ми 100-тен пост :D
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Ето за този ви говоря че Крематора ги правеше.Мисля че Митко се познава с негоАко не виждате снимката: http://bebeniki.atspace.com/1.jpg
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Митко, кажи какъв размер имаш предвид - ще го дам за цена на изработка и печат.Щом обаче ще е стикер трябва да направим по-голям тираж за да падне цената (поне 1000бр)
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  На мене също стикера на Митко ми харесва. По отношение на размера смятам че не трябва да е по голам от 70х40мм

                  Коментар

                  Working...
                  X