Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свети ми датчика за коланите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свети ми датчика за коланите

    Свети ми датчика за коланите (на таблото наи-лявата червена лампичка). И при сложени и не колани

    #2
    Провери в самата закопчалка!Там има един датчик (ако може така да се нарече,защото е само едно най-обикновено бутонче) и може да се е развалил или някоя жичка от него да се е откачила!Само дето незнам как да отвориш самата закопчалка-май става отстрани с ножче или отвертка
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #3
      И на мен ми се случи да свети при сложен колан няколко пъти, но след рестартване(загасяне и отново палене на колата) се оправя.Което ме навява на мисалта,че не е от закопчалката.Поне така е при мен.
      Fiat Brava 1.4 SX 12V 97

      Коментар


        #4
        Благодаря. Ще проверя нека малко се затопли.

        Коментар


          #5
          за коланите

          Всичките ли Фиати имат тази лампичка?Аз имам Фиат Браво н нищо не свети и за коланите,закопчалките, като, че ле са най-обикновени?

          Коментар


            #6
            колани

            Но нали Фиат -Брава го пише? Моя модел е GT вече не знам какво има.Вози малко твърдо и един приятел казва, че е укрепено за по-спортно каране.така ли е? Някой знае ли?

            Коментар


              #7
              Re: Свети ми датчика за коланите

              fiat brava написа:
              Свети ми датчика за коланите (на таблото наи-лявата червена лампичка). И при сложени и не колани
              И на мен постоянно ми светиМисля че, е защото е избушен еърбека
              Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

              Коментар


                #8
                Моя модел е GT вече не знам какво има.Вози малко твърдо и един приятел казва, че е укрепено за по-спортно каране.така ли е? Някой знае ли?
                Това вече е офтопик, но да ти отговоря, обикновенно при ГТ моделите на всички марки масово производство пружините са малко по-твърди и ниски. Провери все пак дали не си със спортно окачване.

                Коментар


                  #9
                  При мен аербега е нормален. Даже има етикетче, че е годен до 2007 г.

                  Коментар

                  Working...
                  X