Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ниски обороти на бензинов двегател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ниски обороти на бензинов двегател

    Здравейте, аз съм нов потребител с проблем.Изчетох какво сти написали за оборотите и загряването, но аз ги имам и двата проблема на бензин инжекцион BRAVO 1,6. Ниските ми обороти са 600 , загрява бързо и работи като да е дизел - шумна, бръмчаща и с треперещ волан. От 103 коня, останаха 50 - изгуби мощност. На диагностика я водих, казаха, че датчика и отчитал грешно, оборотите и били 850, но това не е вярно!Посъветвайте ме в какъв сервиз да я закарам
    поздрави

    #2
    Ремъкът е сменен в сервиз, но проблемът се появи след като изминахме 5000 км след смяната на маслото и ремъците
    поздрави

    Коментар


      #3
      Когато опитваш да ускоряваш с педала за газта - киха ли (придърпване) ?

      Коментар


        #4
        Не, не киха, но ускорява бавно и издава здук като дизел. За тази среща не съм разбрала, но аз съм руса жена каквото и да ми обясните на мен ми трябва свестен сервиз.
        поздрави

        Коментар


          #5
          Добре, налягането на горивото обяснява оборотите, но загряването? Има ли сервиз, в сойто правят софтуерна преисталация? Питам, защото на диагностиката ми казаха, че оборотите на техният компютър били ок, а очевидно не са !И това загряване - три спирания и тръгвания в задръстването и вече се пуска вентилаторът
          поздрави

          Коментар


            #6
            ОК, ще посетя вантотрейд, ако в неделя съм в София ще дойда и на срещата - срамувам се малко от колото си, защото отвсякъде е за тенекджия, вашите сигурно доста ги лъскате, но ще се престраша.
            поздрави

            Коментар

            Working...
            X