Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се Уно 1.4 93-та на части...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се Уно 1.4 93-та на части...

    Автомобила е в движение, ударен е отпред- десния калник и капака, с 14’ лети джанти ENZO без следи от удара с хубави гуми, с АГУ с чисто нов изпарител VOLTRAN, с ГТП и гражданска от преди 5 дни.Черна,матова. Продава се НА ЧАСТИ! За АГУ- 100лв с нов испарител VOLTRAN р. София- 0877416611 При проявен интерес пращам снимки.

    #2
    Към офертата добавям 1 оригинален крик за уно.Цена по договорка10. Забранено е "избутването" ("повдигането") на теми от авторите им по-често от веднъж на 24 часа!Грешен раздел - преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Re: Продава се Уно 1.4 93-та на части...

      Здравей колега, интересува ме в какво състояние е всмукателния колектор и на каква цена се продава. Ако искаш ми пиши на лично или на скайп alecs_skype55

      Коментар


        #4
        Колега интересува ме карбуратора,ако не е пробиван за газта кажи цената.

        Коментар


          #5
          vvvhhh написа:
          Колега интересува ме карбуратора,ако не е пробиван за газта кажи цената.
          Kolega kolata e mono injekciq :D

          Коментар


            #6
            А всмукателния колектор, колега , не отговори !

            Коментар


              #7
              Ladaman написа:
              А всмукателния колектор, колега , не отговори !
              Има човек който иска да го купи цял.Чакам го още 1-2 дни и ако не се обади свалям кой каквато част е казал и ви пиша

              Коментар


                #8
                Добре, колега

                Коментар


                  #9
                  Само цял се продава вече!Ако има желаещи на ЛС

                  Коментар


                    #10
                    Продавам части от уно 1.4 93-та

                    Тъй като автомобила бе махнат,от него останаха части.Спортен волан Абарт,4 лети джанти 14 ЕНЗО с хубави зимни гуми,преден цял десен фар с мигач,пепелник със запалка,табло без оборотомер,газова бутилка 25л. без преглед с паспорт,2 чифта пластмаси за стоповете,единия матов с крушките,2-те странични огледала,кората отзад НЕДУПЧЕНА с леки забележки,оригинален крик,моторче за задна чистачка,амортисьорите на задния капак,един страничен мигач,кутията за възд. филтър с нов такъв,преден десен колан с апарата и стойката,лайстата на предна дясна врата,рамо за предна чистачка,малка антена за радио.Засега толкоз :P Цени ПО ДОГОВОРКА! От София съм.Пращам до всяка точка на страната за сметка на купувача.Снимки утре!!

                    Коментар


                      #11
                      A дали има шанс за снимки на нещата ?
                      ...

                      Коментар


                        #12
                        Spiro написа:
                        A дали има шанс за снимки на нещата ?
                        Утре колега !Писал съм.Просто не съм си вкъщи за да ги кача.

                        Коментар


                          #13
                          Снимки : Да уточня фара с мигача,който продавам е този откъм шофьора.Тези дни ще дам още снимки.

                          Коментар


                            #14
                            up! Джантите,волана и обикновените стопове не се продават вече.Матовите ги давам с всички крущки.

                            Коментар


                              #15
                              Моля обявата да се изтрие

                              Коментар

                              Working...
                              X