Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT 126

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT 126

    Първо искам да се извиня ако не е тук мястото да публикувам това.Аз съм от Пловдив Търся Фиат 126 да купя но и чесно казано незнам как варират цените на тез тип ретро колиОбаждал съм се тук там но все са продадени ако някой има или знае кой продава нека се свърже с мен

    #2
    Re: FIAT 126

    asenov1984 написа:
    Първо искам да се извиня ако не е тук мястото да публикувам това.Аз съм от Пловдив Търся Фиат 126 да купя но и чесно казано незнам как варират цените на тез тип ретро колиОбаждал съм се тук там но все са продадени ако някой има или знае кой продава нека се свърже с мен
    Може и да го знаеш форумът, но си мисля че ако си пуснеш обява шансът ти е по голям за 126.Все пак форумът е само за 126http://forum.126p.info/index.php

    Коментар


      #3
      Просто да питам за оригиналния италиански Fiat 126 ли става дума или за Polski Fiat 126P ? Всъщност те не са ли едни и същи, само дето единия си е оригинален италиански, а другия е полско копие ?

      Коментар


        #4
        Полски Фиат 126п е абсолютно копие на Фиат 126. Производството им в Полша почва почти едновременно с това в Италия. Първите полски са сглобени с части от Италия. Впоследствие много от частите, които се монтират в Италия, са от Полша. В Италия се прави от 1972 до 1979, след това Фиатчетата се внасят от Полша в Италия. В Полша се прави от 1973 до 2000-та година в няколко модификации през годините, които не се различават кой знае колко.
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар

        Working...
        X