Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИТАЛСЪБОР в Русе 02-03.06.2006

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ИТАЛСЪБОР в Русе 02-03.06.2006

    Момчетата и момичетата от Русе искаме да ви поканим на среща в околността на Русе! Условията са:Нощувка 20 лв./човек (за децата ще се говори допълниително)Разпределение на стаите:N: 1 - спалня - 2 човекаN: 2 - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 3А - апартамент - спалня + диван - 2+1 човекаN: 5 - спалня - 2 човекаN: 6 - спалня - 2 човекаN: 7 - спалня - 2 човекаN: 8 - две легла 1 1/2 персона + 1 персон - 2 човека + 1 детеN: 9 - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 10А - апартамент - спалня + диван - 2+1 човекаN: 11 - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 16 - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 17 - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 18 - спалня - 2 човекаN: 19 - спалня - 2 човекаN: 20М - мансардна - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 22М - мансардна - спалня - 2 човекаN: 23М - мансардна - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 24М - мансардна - спалня - 2 човекаN: 25М - мансардна - спалня - 2 човекаN: 26 - две легла 1 персон- 1+1 човекаN: 27 - две легла 1 1/2 персона + 1 персон - 2 човека + 1 детеN: 28 - две легла 1 1/2 персона + 1 персон - 2 човека + 1 детеN: 29 - две легла 1 1/2 персона + 1 персон - 2 човека + 1 детеN: 30 - три легла 1 персон- 1+1+1 човекаN: 31А - апартамент - спалня + диван - 2+1 човекаМеню по избор:МЕНЮ 1 - риба - 17.50лв.1. Селска салата 1 х 2.002. Ракия 50мл. 1 х 0.803. Минерална вода 500мл. 1 х 0.604. Безалкохолно 1 х 0.805. Сом 1 х 8.006. Задушени картофи 1 х 1.507. Вино (1/2 бутиилка) или 3 бири 1 х 3.508. Питка 1 х 0.30МЕНЮ 2 - пиле - 15.50лв.1. Ордьовър "РАЙ" 1 х 4.002. Ракия 50мл. 1 х 0.803. Минерална вода 500мл. 1 х 0.604. Безалкохолно 1 х 0.805. Пилешко филе 1 х 4.006. Пържени картофи 1 х 1.007. Вино (1/2 бутиилка) или 3 бири 1 х 3.508. Питка 1 х 0.30МЕНЮ 3 - свинско - 13.80лв.1. Мешена салата + плочка сирене 1 х 2.302. Ракия 50мл. 1 х 0.803. Минерална вода 500мл. 1 х 0.604. Безалкохолно 1 х 0.805. Свинска пържола 1 х 4.006. Пържени картофи 1 х 1.007. Вино (1/2 бутиилка) или 3 бири 1 х 3.508. Питка 1 х 0.30Ще е огромно удоволствие да се видим!!!ТУК ЗА РЕЗЕРВАЦИЯ ...п.п. И малко мои снимки
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Ех, скоро е след "Копринка", пък и с това газово парно дето го сложих миналата седмица доста сме се опоскали финансово, така че - ще мъдря нещо до последният момент... Нали знаете дотогава доста време и "Я дъ Кемъл, я дъ Кемъл драйвър"!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Наистина е доста скоро след Копринка. Иначе изглежда страхотно на снимките!

      Коментар


        #4
        За каква Копринка става дума ? Може и да присъствам с Русе
        www.125p.hit.bg

        Коментар


          #5
          Супер изглежда! Аз съм там, но може би без резервация, ще видя как ще стане.

          Коментар


            #6
            Бих дошъл, но точно по тези дати ще бъда в София на изложение (ще се излагам ).Можете да ме намерите на изложението Бултерм (в Експо-центъра).Иначе наистина ми се идва, но работата преди всичко. Че да има парички за едно скромно Купенце...Ако има начин да се измести с няколко седмици (или поне с една) бих дошъл с удоволствие...

            Коментар


              #7
              Иво, това мероприятие на вашия клуб в Русе ли е или е срещата която се гласи от Алфа и Ланчия?

              Коментар


                #8
                hit-ko написа:
                Иво, това мероприятие на вашия клуб в Русе ли е или е срещата която се гласи от Алфа и Ланчия?
                Как да ти отговоря и да и не .... цялата истина е следната:След постовете във трите форума за среща организирана от Алфа /акава в Алфа и Ланча бяха на колегата КГБ, а във Фиат мой/ се зачака първо за дата, а след това и на място за срещата. Във форумите почи нищо не се изписа, едиинствено че Клуб ФИАТ организират среща на Коприинка /която вече се състоя/. Развой по другата среща нямаше до момента на публикуването на поста на z /за една наша сбирка извън града/ и получила отзиви в другите два форума. След което Петко /КГБ/ се свърза лично с мен и ме помоли поради ангажиираност, /негова ии на другиите му колеги/ да провря за място около Русе което да е подходящо за такова мероприятие, на което да приисъстват 40-50 човека. За няколко дни бе намерено мястото и уточнени офертите които са постнати в темата. Като през цялото време не е ставало дума хора от кои форуми са добре дошли ... И аз като лиице най-занимаващо се със случката съм постнал темите ии във трите форума. Така че иискам да заявя че всекии желаещ е добре дошъл ии всеки който няма желаниие не мога да принудя да дойде с нищо. А кой е органиизатор - ами АЗ и прииятелката ми Здравка /z/!И накрая искам пак да кажа:ВСЕКИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ!п.п. място за РЕЗЕРВАЦИИ
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  Аз също няма да присъствам.
                  И за това ли след като ти писах на лична и осем пъти в кю-то се ИНАТИШ като децата и не искаш да направиш темата ’Важна тема’?
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    hit-ko написа:
                    Иво, това мероприятие на вашия клуб в Русе ли е или е срещата която се гласи от Алфа и Ланчия?
                    Срещата която се гласи от Алфа и Ланчия е.
                    А ТЕБЕ НЯКОЙ ДА ТЕ ПИТА?Отново отговарям - организирам я аз лиично с приятелката ми - а ще приисъстват ВСИЧКИ желаещи.п.п. Други въпроси на лична, мейла, ICQ
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #11
                      Mitko написа:
                      Писах на hit-ko. Вярвам си разбрал, че с теб вече нямам приказка.
                      ОКп.п. Очаквам бан
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        Иво, скоро не съм пътувал към Русе, имаш ли наблюдения за пътя от Варна до Русе? Дупки много?

                        Коментар


                          #13
                          me_to_u написа:
                          Иво, скоро не съм пътувал към Русе, имаш ли наблюдения за пътя от Варна до Русе? Дупки много?
                          Честно да ти кажа последно пътувах септември до Варна - тогава струва ми се бе ОК, но ще питам приятелката ми какъв спомен има от тогава, но и той няма да е актуален, но ще питам и момчета тук ако някой скоро е идвал там да кажат как е ще пиша ....
                          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                          Коментар


                            #14
                            @me_to_uПитай, аз ще ти кажа.... Точно запълваха дупките в края на март ( леле колко псувах тогава ), иначе пътя е си е О.К.
                            Настоящата - Ford Focus ST
                            Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                            Франкенщайн - R.I.P.
                            Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                            Коментар


                              #15
                              ПОСЛЕДНО ПОВИКВАНЕ ...

                              Момчета и момичета ... хайде не останааааа ... трябва до утре 26.05 /петък/ трябва да дам бройката за места за спане и менюта за срещата .... ако има още желащи а незаписали се нека да го направят: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6396
                              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                              Коментар

                              Working...
                              X