Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

части за браво 1.8 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    части за браво 1.8 16V

    имам останали части от старото ми браво с което катострофирах и ги продавам на некви символични цени.иамам: * заден багажник* трите стукла (задните) - не са затъмнени* дясна врата (оборудвана)* две железни джанти със зимни гуми (165/65/14 - 3701) - доста старички* имам и самотна зимна гума от миналата зима (почти не е търкана) - 185/60/15 Fulda* оригинални прожини* 1 амортисьор - преден (марка:виктори)* 2 амортисьора - предни ( БИЛЩАИН ) - сега карам с тях ама искам регорилуемо окачване* някой казанчета* пукната предна броня (с дупки за халогени)* топка за скоростния лост* 3 счупени фарове с лупа - за части ако на някои му трябват* чистачки с целите рамена* средно барче (между седалките)* пластмасата на прага под вратата отвътре* оправлчващ контролен лост за чистачките и фарове, мигачите* спортен филтер за в котияи други авточастипишете ми на ЛС или на телефон 0885 98 89 76
    Прикачени файлове

    #2
    давай снимки на предната броня
    Fiat Bravo 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Цена за гумите с джантите,размер, година на производство?
      Маренго 1.9Jtd-110 2002

      Коментар


        #4
        Колега дай малко снимки и примерни цени на натрошените фарове с лупи. Благодаря.

        Коментар


          #5
          Колега, моля те погледни ТУК от какво имам нужда.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            моторчето за предни чистачки с рамената. цена?

            Коментар


              #7
              * 2 амортисьора - предни ( БИЛЩАИН ) + Двете пружини от снимката. Дай цена.
              Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
              Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

              Коментар


                #8
                abs имали и ако да цена
                FIAT BRAVO GAZARIQ 1,8 16V
                НЕ Е ВАЖНО КОЛКО ИМАШ ПОД КАПАКА,А КОЛКО ИМАШ В ГЛАВАТА

                Коментар


                  #9
                  abs

                  nqmam abs

                  Коментар


                    #10
                    Re: abs

                    колеги имам много малко останали части за фиат браво и ги продавам на цени който предложите вие Имам задните прозорци за браво и този на дясната вратаЩе отговарям само на ЛС !!!!!!!!!!!

                    Коментар


                      #11
                      Re: abs

                      ако някой има интерес за нещо пишете ми, защото другата седмица мисля да поразчистя доста от нещата и няда свършат работа на никой :X

                      Коментар


                        #12
                        Re: abs

                        предната броня я бракувах и вече я няма. Имам дясна врата уборудвана, багажник без стъкло, доста пласмаски по купето отвътре, кутия за вуздушен филтер, ляв и десен спирачен апарат, и 2 зимни гуми 175/65/15 с добър граифер. При интерес за нешто от това което е останало ми пишете на ЛС и тогава ще ви пращам снимки

                        Коментар


                          #13
                          Re: abs

                          имам още и 1 железна джанта 4по98 със зимна гума на нея, резервна джанта със гума от малките и спирачни апарати за дисковете на 1.8, а те стават и на 1.6

                          Коментар

                          Working...
                          X