Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Brera може вече да се види и в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Brera може вече да се види и в София

    Еееееееееех мечтиииии.....
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Най-красива в света, дръзка, буйна... и италианка....не, не става дума за представителка на нежната половина от човечеството, а италианската красавица в света на автомобилите - Alfa Brera. Автомобилът направи своя първи дебют у нас пред престижни гости на VIP партито по случай откриването на най-модерния търговски център в столицата City Centеr Sofia.Alfa Romeo Brera спечели престижната награда за ,,Най-красив автомобил в света
    Прикачени файлове
    Типо 1.6

    Коментар


      #3
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #4
        Ха! Ама това Brera ли било?Засякох я аз на цариградско един ден и веднага ми падна пред мерника Даже я снимах да питам после някой кво е туй нещо и съм забравил.Имам сумати колеги-алфаджии, при това заклети Сега се присетих като я видях в темата... Еваларско, жабарите пипат много темпераментно в дизайна, спор няма!
        Прикачени файлове
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          ми са и аз я снимах, но не мага да я кача и според мен е много екстравагантна и предизвикателна, но отпред си е 159-ка според мен..... , но е страхотна
          Nai dobrata kola Alfa Romeo 147 250K.S. Razxod v gradski ysloviq 18.1...L

          Коментар

          Working...
          X