Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам зимни гуми 14' TOYO GARIT G4 na 5000 км

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам зимни гуми 14' TOYO GARIT G4 na 5000 км

    Продавам зимни гуми 14’ TOYO GARIT G4 na 5000 км . Купувани са нови есента на 2008. По груби сметки са на не повече от 5000 км.=(2год.x 4мес.x4сед.x150км)Дот-а не мога да позная какъв е, прилагам снимки, моля някой ако го види да каже, за да го добавя в описанието.Няма цицини , никога не са лепени. Ходили са на гумаджия само за смяна.За непознатите да кажа, че става дума за "най-зимните" гуми на Toyo. Много са меки,поради което наесен се слагат, когато стане наитина студено или падне сняг, а на пролет се свалят възможно най-рано. Поради това гумите са на толкова малко километри.Гумите наитина са стахотни. Досега са карани на Fiat Bravo 98’. Единствената причина да ги продавам, е че джанти 14’ не могат да влязат на новата кола с която се сдобих (OPEL Astra 2.0 Spоrt) поради големите спирачни дискове и апарати с ABS.Аз лично съм изключително доволен от въпросните гуми и ще си закупя пак същите, само че 15’ въпреки сериозната цена. Всяка седмица през зимата се качвам до алеко и никога не съм имал никакъв проблем. При равен, натъкан сняг се кара с 60-70 по пътяГарантирам, че за тази цена, ще се сдобиете с много по добри гуми отколкото ако си купитеГумите са купувани за 160 лв едната. В момента ги давам на половина за по 80 лв.Общо: 320 лв.http://s246.photobucket.com/albums/g...tejibber/gumi/

    #2
    Снимай една и съща гума от двете страни, качи снимките и ще се опитам да ти кажа DOT.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Колега дай размери на гумите?

      Коментар


        #4
        gi4eff написа:
        Колега дай размери на гумите?
        На снимките се вижда размер 175/65/14.
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Да добавя още няколко неща за които сега видях, че съм забравил в първия пост:Гумите са държани на закрито(килер без прозорци ) и двете лета, през които не са карани.Намират се в София(Панчерево). Могат да се видят почти всеки ден на централната автогара, след уговорка от предишния ден (все пак трябва да ги натоваря в колата.)Може да ми пишете на лични съобщения или да звъните на 0887 93 81 87.Възможен е бартер с доплащане от ваша страна за 4 метални джанти 15’ 5x110 за Опел Астра.

          Коментар


            #6
            Установи се ДОТ-а на гумите : 31082008 година когато са и купувани.

            Коментар


              #7
              UP!

              Коментар


                #8
                Продадени!

                Коментар

                Working...
                X