Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със спирачките?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със спирачките?

    Здравейте! Не съм в час с колите, но ще се опитам да обясня накратко какъв ми е проблема.Преди месец си купих Пунто 1.1 и още тогава нещо тракаше отзад.Продавачът каза, че спирачките са ръждясали и като покарам 40-50км ще се оправи.Тракането се забързваше като ускорявам колата, като натискам спирачките спираше.Малко по-малко изчезна, обаче вече съм минал към 400 км и като ми се наложи рязко да спирам тракането се появява пак. Мислите ли, че мога така да си я карам или да ходя на сервиз?
    FIAT PUNTO 1.1S '98

    #2
    Е разглоби я бе човек ще вземеш да се претрепеш някъде.Айде другото както и да е ама това са спирачки все пак.Щом не разбираш иди в някой сервиз и ги помоли да отворят да видят какво е (може да е счупено феродо,отчупено парче от барабана и т.н. много други неща).Мисля че струваш повече от 10-20 лева за диагностика и някой и друг за евентуален ремонт.Дето се вика ако ще със спрей да ги пръснат ще е по-добре от сега.Успех и дано е нещо дребно
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      има някои проблеми, които във форума колкото и да се правим на специалисти не можем да решим. как да разберем кое трака, то е цяла задница все пак. разглобяване!
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар

      Working...
      X