Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Седалки за Panda

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Седалки за Panda

    Продавам седалките за Panda. Модела е от по луксозните.По 20 лв. за предните и 30 за задната.Състоянието е много добро за цената...
    Bravo 1.8 16V

    #2
    Никой ли не иска седалки?
    Bravo 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Какво точно значи "от по-луксозните" Дай някоя снимчица, ако обичаш! В нашето клубче може да се заинтересува някой, щото шейната ими е същата като на 126 май Може би нещо такова Защото по-старите са те такова Може да проводя съгледвач за шейните и ако паснат може да си стиснем ръцете Че докато събера стишка за корита, ще мине малко време
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар


        #4
        Ще снимам през седмицата и ще пусна снимка...
        Bravo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Ако не ти е трудно, би ли свалил едната седалка да я снимаш отдолу, както и релсите на пода
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Ще ги снимам отдолу, но пода не мога -- няма го вече. Колата е бракувана
            Bravo 1.8 16V

            Коментар


              #7
              Ето снимчици. Дано е ясно
              Bravo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                Благодаря ти за снимките Мислех, че са като тези от снимката, по-горе ("по-луксозните") Единствената видима разлика с фичовите е че, имат подглавник, което си е все пак нещо! Но нещо не ми допадат баш! Дано не съм ти дал празни надежди, но за компенсация качвам обявата ти в нашия форум и дано някой се реши!Тръбната конструкция и шейната са досущ като на 126! Не вярвам да не пасне!Ето линкче http://forum.126p.info/viewtopic.php?p=2282#2282
                Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря все пак. Дано някой да ги хареса, защото ми е жал да ги хвърля...
                  Bravo 1.8 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X