Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пак за пътищата в България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пак за пътищата в България

    Какво да ти кажа...?Днес ходих до Сливен-не бях пътувал по този път от две седмици...Нови дупки-от гадните !!! А това е главен път Бургас-София- Е-не знам си кой??? Някъде са се изхитрили да сложат знака за неравности по пътя ??? !!!-то май за дупки още няма измислен ! Изкарах късмет-прибрах се без поражения !
    Ex. Grande Punto Driver

    #2
    Не знам дали сте забелязали дупките по Цариградско шосе на моста над Винарово колело в посока центъра-не дай си Боже някои да изхвръкне ако уцели дупката А пък на околовръстното какви ями има,ако си сложа крака вътре, ще ми стигне до коляното!!!Просто според мен няма оправия!
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    Коментар


      #3
      Дупките на цариградско намоста ги знам и аз,бях нацели една и сега ми е крива джантата.

      Коментар


        #4
        Има и една много красива на Шипченски проход точно преди светофара с Оборище, посока Румънското посолство - в най-лявата лента.... За такива трябва да си на въздушна възглавница...
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          Zaphod написа:
          Има и една много красива на Шипченски проход точно преди светофара с Оборище, посока Румънското посолство - в най-лявата лента.... За такива трябва да си на въздушна възглавница...
          Вече карам в средната там а има и още, след румънскто като тръгнеш да се изкачваш за ТВ кулата, пак изненада и пак в лявата лента

          Коментар


            #6
            И аз да си кажа болката. Преди 2 месеца бях във София, и сега смело и гордо мога да заявя, че във Варна дупките са ако не повече на брой, то повече на гъстота и дълбочина. Днес едва не влязох в една почти половин(!!!!) метрова в дълбочина дупка(то си е яма), хем я знам. Тя си е там повече от месец вече! В края на лятото влязох в една хубава дупка вечерта, като джантата се пръсна буквално на две части, гумата естествено не приличаше на гума. Но това не е всичко, промоция, две в едно-предната ми броня, която и без това е много ниска се изкърти от плъзгачите отстрани. И сега най-яката част, на следващата сутрин бодро карайки към майстора за ремонт на бронята ченгетата ми тряснаха акт заради липсата на предна броня! Ух че готино! Та наистина, тея пари, които всички ние плащаме със сигурност се филтрират няколко пъти през нечии джобове, преди да отидат по предназначение...

            Коментар


              #7
              Zaphod написа:
              Има и една много красива на Шипченски проход точно преди светофара с Оборище, посока Румънското посолство - в най-лявата лента.... За такива трябва да си на въздушна възглавница...
              Вчера я оправиха - карайте спокойно в лявата
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #8
                Пичове аз си купих 2 чисто новички гумички за отпред!Сега като влезна в някаква дупка ми се къса сърцето и знаете ли какво е готиното-като си карате из родната ни столица от двете страни на по 10 см да има коли и в далечината-7-8 м да видите отблясъка от върха на нещо наподобяващо полицейски шипове (арматура от трамвайната линия) и освен да наковеш спирачките и да отнесеш поне няколко псувни и свиркания от задните коли не ти остава нищо друго Е да ама какво да се прави и да се оплакваш няма кой да те разбере
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  БравоВидях сутринта че са ги запълнили дупките по Цариградско в посока център!Ама ако ги запълнят сега и в посока Младост...грешка няма да има.
                  SKODA 105L '78
                  PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                  FIAT 126p '89
                  TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                  GRANDE PUNTO 1.2 '06

                  Коментар


                    #10
                    Re:Пътищата в БГ...

                    vesko.t написа:
                    Какво да ти кажа...?Днес ходих до Сливен-не бях пътувал по този път от две седмици...Нови дупки-от гадните !!! А това е главен път Бургас-София- Е-не знам си кой??? Някъде са се изхитрили да сложат знака за неравности по пътя ??? !!!-то май за дупки още няма измислен ! Изкарах късмет-прибрах се без поражения !
                    Другия път да се обадиш ...А и аз ходих 2 пъти тази седмица до Бургас - наистина са зейнали пак едни дупки между Венец и Карнобат, по посока Бургас са, но аз си ги знам и ги заобикалям...А между Ямбол и Сливен какви са... нямам думи.... а пътя е нов, няма и 1 година откакто го преасфалтираха целия (поне ямболския участък), даже знаците за ремонт на пътя още стоят... може би затова и не ги махат - за да неможем да ги съдим.

                    Коментар


                      #11
                      emdless4 написа:
                      Вече карам в средната там а има и още, след румънскто като тръгнеш да се изкачваш за ТВ кулата, пак изненада и пак в лявата лента
                      Имаше там едни "хълмчета" дето е капал бетон от бетоновозите. За тях ли става дума
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                      КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                      КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                      КУПУВАМ: Спортен волан

                      http://www.tempra-clube.hit.bg
                      http://www.tempras.myfreebb.com

                      Коментар


                        #12
                        Ако тръгнеме да изреждаме всяка улица която има дупки то няма да има край. А другото което е, че като "запълнят" дупките се получават бобуни.Та или пропадаш или отскачаш
                        Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
                        Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
                        VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
                        VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

                        Коментар

                        Working...
                        X