Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да си направя диагностика на 1,9 JTD София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да си направя диагностика на 1,9 JTD София?

    Здравейте,кажете къде да си направя диагностика на Бравото 1,9 JTD в София, кой сервиз ще ме обслужи най-добре и за колко ?Дайте и адрес и номер ако може! Мерси!

    #2
    Re: Къде да си направя диагностика на 1,9 JTD София?

    kalojan_75 написа:
    Здравейте,кажете къде да си направя диагностика на Бравото 1,9 JTD в София, кой сервиз ще ме обслужи най-добре и за колко ?Дайте и адрес и номер ако може! Мерси!
    ВантотрейдАдрес: бул.Самоковско шосе 99тел: 02/ 76 34 52, 975 35 09
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      ickam da kaza i moe mnenie za cerviza na al alto obikolix moze bi 5-6 cerviza ital banto i nikoi ne moza da mi kaze problema na moita kola c moeto po4ukvane ot pred tam mi pechixa prolema za 1 den blagodaria za pabotata.

      Коментар


        #4
        clon написа:
        ickam da kaza i moe mnenie za cerviza na al alto obikolix moze bi 5-6 cerviza ital banto i nikoi ne moza da mi kaze problema na moita kola c moeto po4ukvane ot pred tam mi pechixa prolema za 1 den blagodaria za pabotata.
        Е бате, ако разбрах какво искаш да кажеш все-пак, "Асан" ме кажи.В езика ни има препинателни знаци, като опция е измислена кирилицата и още много екстри.Между другото, честит празник "Кирил и Методий" надявам се да знаеш кои са и к’во са!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар

        Working...
        X