Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агренажен ремък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Агренажен ремък

    миналото лято си купих браво 1.6 16ж. обацхе известно време не бях в БГ и бях помолил баща ми да смени агренажа. той се забил в М комплект или нещо подобно и тия му казали че трябва да смени само агренажа без ролките той горкия не разбира и това и направил. може ли някъде да ми направят кадърна диагноза и да ми кажат дали всичко е ОК /примерно центровка или разни други неща/ и трябва ли да сменям и ролките.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    ариии бе хора помогнете на новобранката със съветче...кажете ми само читав сервиз да го откарам бравото да видят хората дали моторчето му е ОК и дали са ми сменили агренажа правилно, щото разбрах че за смяната бил нужен специален инструмент, а много ме съмнява че в ЕМ комплект33 го имат.айде и мерси предварително.
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Вантотрейд препоръчвам аз, но и аз не съм специалист:Самоковско шосе 99Въпреки това, мисля че едни ролки могат да изкарат 60 - 70 000 км без смяна...
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Отиди във Вантотрейд.Предполагам,че там ще ти помогнат.То по темите иамше някаде телефони и адрес.Просто прочети.Мнoго неща се изписаха за BRAVO и BRAVA.
        Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
        Трезвен ТУК не пиша!
        Un Italiano Vero

        Коментар


          #5
          Споко човек! Не може всеки час някой дежурен да ти отговаря Значи, ролките трябва да ги смениш, искаш не искаш. Може на баща ти са му казали цена за ролките и той се е отказал. Незнам сервиз, в който няма да искат да ти вземат парите...Ролките са не много евтини. Сменят се задължително със смяна на ремък. Ремъка ти се сменя задължително със специални пети, които непозволяват на РВ-ове да се мърдат, защото нямат белези. Сам се сещаш, какво ще е положението с двигателя ти когато газоразпределението е променено. Туй е специалния инструмент, с който разполагат някои от оторизираните сервизи на Фиат. Може и без тях, майстори-разбирачи много. Моя съвет, отиди с няколко стотачки да ти сменят ролките в оторизиран сервиз.

          Коментар


            #6
            да бе верно не мога да очаквам някой да виси и да чака само да кажа А а той Б, ама нали знаете - бравото е много читаво и ме е шубе да не се прецака заради 200-300 лв. благодаря за отговорите....
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар

            Working...
            X