Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо'93 година на части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо'93 година на части

    1.6 i.e. 75 к.с. Климатик, Хидравлика, ел. стъкла - предни. Оригинални лети джанти 14’ на Фиат с всесезонни гуми, които ще деянат.Тел:0878353671 или на лично съобщение. За смяна на съединител и за това се продава. Всичко по нея работи. Може и цяла - цена: 550 лв. Сменени гарнитури на капак клапани и картер.Ново масло в скоростната кутия. Има козметични забележки.

    #2
    Колега, прати ми снимки или дай малко повече подробности - номер двигател и т.н.Forsaken75@abv.bg
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    Коментар


      #3
      Имам интерес да закупя много елементи , само ми трябват снимки..Ако може по skype - alfa-t-spark.За предпочитане на ЛС във форума!!!Снимки на джантите , и интериора .. Мерси предварително!
      Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
      Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

      Коментар


        #4
        Колега, трябва ми разширителния съд за антифриза, но от този модел където като застранеш пред колата да ти е от дясната страна. Дай някаква цена. Благодаря
        TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
        ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
        НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

        Коментар


          #5
          Темата да се затвори!

          Коментар

          Working...
          X