Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся Лада някаква

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся Лада някаква

    Понеже темата не е свързана с Фиат реших да я прасна тук пък и не е за купува-продава защото там доколкото гледам се купува/продава всичко ама все пак....Ако не и е тук мястото да я премести някой знаещ и можещ.Та търся някаква кола за брата - нещо Лада или Жигула запазенко що годе (в смисъл да се движи и да не е изгнила).Цената да се върти около 400-500 лева някъде.Ако някой чуе или види или пък знае да се продава нещо такова моля да ми кажете (ICQ 293-873-765, aro10.1@abv.bg).Благодаря!Наистина темите "Продава" и "Купува" са за всичко (без ядрени и други видове оръжия).Така, че местя темата там. Поздрави kiro_of_the_day
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    по колата няма гнило !!! двигател - 100 000, аларма, централно, седалки от сиера(+ задната) много запазени, цд от компютър със съответните стабилизатори .... и т.н. правил съм си я за мен цената е 700 лв. ако се интересуваш пиши лично
    Прикачени файлове
    Peugeot 406, 2000 HDi 90
    ex. Peugeot 106 1,5 D
    ex. Ritmo 70 138B2.000
    ex. Tempra 2.0 159A6.046
    Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

    Коментар


      #3
      Прикачени файлове
      Peugeot 406, 2000 HDi 90
      ex. Peugeot 106 1,5 D
      ex. Ritmo 70 138B2.000
      ex. Tempra 2.0 159A6.046
      Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

      Коментар


        #4
        Fiat Mirafiori 1.4, ’82 или ’83 не си спомням. Аз съм я карал допреди 2 год, но сега е спряна от движение. Като се изключат сериозните забележки по купето (ръжда и на предната лява врата не и работи машинката за стъклото) е в прилично състояние. колата е Кочериново в момента. с чупещ волан е 500.00 лв.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Чарли, това 1.4 е двувалка !Не е ли с ел. стъкла ?

          Коментар


            #6
            jamie написа:
            Чарли, това 1.4 е двувалка !Не е ли с ел. стъкла ?
            ее ако беше двувалка въобще нямаше да го продавам , те са легендарни победители в рали шампионатите края на седемдесетте и началото на осемдесетте. Oборудваните с екстри се водят (май че) Supernirafiori...иначе изглежда така (само че е бял и поръждясал):
            Прикачени файлове
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #7
              Чарли, гледах такъв 1.4 и си е именно ТС (78 коня мисля).Победителите в ралитата нямат нищо общо с този обаче - различно задно окачване (независимо), дискове отзад, 2.0 мотора (той поне прилича на сериен).Количката ме кефи като модел, направи снимки ?

              Коментар


                #8
                jamie написа:
                Чарли, гледах такъв 1.4 и си е именно ТС (78 коня мисля).Победителите в ралитата нямат нищо общо с този обаче - различно задно окачване (независимо), дискове отзад, 2.0 мотора (той поне прилича на сериен).Количката ме кефи като модел, направи снимки ?
                колата е 1.4 LC, 51kW - 70 к.с. а инче си прав - това което си гледал е двувалка (ТС от twin camshafts)иначе колите участвали в ралитата наистина имат общо само в означението "131" с моята стара любов, но то и едва ли има кола от WRCто, която да има общо, с която и да е сток колат от същия модел.иначе за снимки трябва да изчакаш - за гергьовден бях там и скоро не ми се очертава ходене, но при първа възможност ще отида и ще я нащтракам, а и може едно кръгче да и врътна....
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар

                Working...
                X