Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пътуване до Сърбия София -НИШ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пътуване до Сърбия София -НИШ

    Вчера тръгнахме така на бързо до НИШ .Минахме бързо границата само с лични карти и на дететето паспорт нищо друго не са ни търсили дори не сме слизали .Това е напредък . Пътищата са като нащите ама НЯМАТ ДУПКИ поне. Иначе за къщите им и там ги е налегнало голяма немотия повече от Македония там е по добре .Много изоставени къщи има и такива почнати не довършени .Много изоставени сервизи.Там поне имат много.Такива молове и големи магазини няма като тук. Въобще вносната стока не е на мода.май гледат да си е техно е има и магазини само с китайска стока .иначе цените на яденето е почти като тук Цигарите са по евтини около 2.5 лв Малборо. И проличаха че сме Комшии открадоха на детето една железна колича от 25 лв та щу рев му тури . За анпред не мися да хода ако не е транзит или по работа. По хубаво е в Гърция за почивка .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    #2
    Пътуване до Сърбия София -НИШ

    Мърлящината Колега свършва след Ниш .Причината е ( колкото и да ми е неприятно ) , че районът от Пирот до Ниш е населен от българско малцинство .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #3
      Re: Пътуване до Сърбия София -НИШ

      Румен_Хинчев написа:
      Мърлящината Колега свършва след Ниш .
      По-скоро мърлящината свършва след Győr Извинявам се за ОФФ-а,ма не се здържах.
      Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
      Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

      Коментар


        #4
        Re: Пътуване до Сърбия София -НИШ

        И така съм съгласен , ама за жалост тука е най - сиво и мърляво .Скоро четох отзива на едни молдованци , които минали на път за Варна през Партизани и Комунари. Ужасени са хората от опустелите ни села и сгромоляса ли се къщи по нашите села и от рднообразието в нашите градове.Мъчно ми е . Опппс...май отивам и аз към офтопче :D
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #5
          Понеже в неделя ми се налага да пътувам до Ниш, има ли някакви винетни такси или нещо от сорта?
          brava 1.6_v16 elx

          Коментар


            #6
            Пътуване до Сърбия София -НИШ

            motikas написа:
            Понеже в неделя ми се налага да пътувам до Ниш, има ли някакви винетни такси или нещо от сорта?
            Няма .Имат тол-такси по автомагистралите , ама тя автомагистралата почва след Ниш.По-точно от Лясковац , ама той се пада южно от Ниш и не те бърка...Приятно пътуване !
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Пътуване до Сърбия София -НИШ

              ,, Зелена карта ’’ , приятелю !Дано да имаш ! Проверяват на ГКПП.
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #8
                Благодарско.
                brava 1.6_v16 elx

                Коментар


                  #9
                  А не забеляза ли че строят магистрала от границата вероятно до Ниш.И тунелите им бяха много зле, а сега са както си трябва.
                  F31 BMW 320d

                  Коментар


                    #10
                    Пътя до Ниш е добър, и да наистина строят магистрала,ама не си дават зор като гледам. :D
                    brava 1.6_v16 elx

                    Коментар


                      #11
                      Пътуване до Сърбия София -НИШ

                      Братята срби не я ли строят по едни чукари ?Сигурно си дават зор , ама е трудничко там Виж , по нашата АМ ,, ТРАКИЯ ’’ зор определено не си дават ...
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар

                      Working...
                      X