Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

лети джанти 15 ки 4x98 цена.300лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    лети джанти 15 ки 4x98 цена.300лв

    лети джанти 15 ки 4x98 цена.300лв тел 0886 34 33 01
    Прикачени файлове
    Fiat Tipo 2.0 16V

    #2
    Fiat Tipo 2.0 16V

    Коментар


      #3
      Fiat Tipo 2.0 16V

      Коментар


        #4
        Fiat Tipo 2.0 16V

        Коментар


          #5
          ако сложиш и снимки на гумите, както и на взяка една джанта поотделно.. ще бъде обява за чудо и приказ

          Коментар


            #6
            Fiat Tipo 2.0 16V

            Коментар


              #7
              така.да споделя какво се случи досега от разговорите ми с това момченце.В крайна сметка се оказа, че джантите са на бащата на колегата, и за всяко нещо, което попитах, трябваше да чакам да се говори с бащата на момченцето, тъй като той не знае нищо за тея джанти.Обадих се на бащата, и попитах за договаряне, а отсреща се каза, че гумите били перфектни и джантите били перфектни и абе всичко е перфектно.Казах след като не искат да се пазарим поне куриера до бургас да си поделим, и отсреща се чу... абе кви куриери бе.. иди на реиса, дай 20 кинта на шофера , дай му и парите и ще се чуем, като доиде реиса тук в софия му давам джантите, той ми дава парите и така.Обаче аз отново поисках да ми се дадат снимки на гумите, понеже ме интересува.Пак ми казаха .. един вид ти перфектни гуми не си ли виждал.И така аз се отказвам от тея джанти и не ги искам вече.Ако някой друг ги иска.. да ги купува.На мен ми обясниха, че "ПОДАРЪЦИ НИКЪДЕ НЯМА" ... Абе колега ти да не продаваш златни джанти, че да говориш за подаръци.Има много по добри и по добри джанти и то 16-ски и те с "префектни" гуми.Евала на такива некоректни пичове като тоя

              Коментар


                #8
                Таман се замислих и аз леко за тия джанти,ама се отказвам,щом минават през 15 души.
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар


                  #9
                  аз предлагам всички който НЕ искат да купят джантите да напишат в темата нещо не мгога да ви разбера , като нещо не ви кефи никой не ви кара да го купувате
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #10
                    изказвам некоректността на колегата

                    Коментар

                    Working...
                    X