Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За фиат Марея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За фиат Марея

    Колеги от година карам Марея 1.8 16v .Нямам книжката с описанието на колата. Искам да попитам някой колега с Брава или Марея за една лампичка която се намира на централната конзола под радиото и отворите за парното на редицата с копчета за халогени и подгряване на задното стъкло. Точно по средата на тази редица има една секция която не е копче и там има малка червена лампичка като диод( не съм я виждал да свети). Имате ли идея за какво е това

    #2
    Аз нямам Мареа, но по описанието, което си дал ми прилича на светодиод от аларма, която колата ти е имала, но поради някакви причини е махната при продажбата.

    Коментар


      #3
      Този диод има отношение с кода на запалването, на мойта Брава също не работи, но на Бравото светва след като извадиш ключа от контакта, съответно изгасва като подадеш контакт, ако всичко ти е наред с кода на запалването

      Коментар


        #4
        Re

        Аз имам Браво и при мен този диод свети когато се включи фабричната алармата, която е на ключа!
        Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

        Коментар


          #5
          Благодаря

          Значи ясно Мареата ми няма фабрична аларма и този диод не е свързан. Благодаря Ви за мненията колеги

          Коментар

          Working...
          X