Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo JDT GT 2000

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo JDT GT 2000

    Здравейте пичове,я сега кажете капарирал съм си един Браво ЖТД ГТ 2000! За 7600 син голема пушка!! Кажете си сега мнението закарах я на сервиз казаха че е пушка ник’ви забележки! Иска ми се да я закарам на компютър да я проверят, кажете къде е най-добре , колко пари да си приготвя и дайте телефон евентуално! Мерси предварително!Коко

    #2
    Re: Bravo JDT GT 2000

    kalojan_75 написа:
    Здравейте пичове,я сега кажете капарирал съм си един Браво ЖТД ГТ 2000! За 7600 син голема пушка!! Кажете си сега мнението закарах я на сервиз казаха че е пушка ник’ви забележки! Иска ми се да я закарам на компютър да я проверят, кажете къде е най-добре , колко пари да си приготвя и дайте телефон евентуално! Мерси предварително!Коко
    Здрасти Коко... ,че си е пушка пушка си е, но внимавай какви "патрони" слагаш в резервоара защото така може да те отнесе, че после като чуеш за дизел да бягаш до Русе!!!!Майтапя се разбира се, но все пак по-внимателно с качеството на нафтата.Иначе сервизите които могат да ти направят качествена диагностика са дадени в раздела СЕРВИЗИ/МАГАЗИНИи от тях можеш да си избереш ТРИ... Ауто Италия,Ванто Трейд и Фиат комплекс ЯмболУспех и вярно да служи придобивката!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар

    Working...
    X