Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сървъра пада много често

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сървъра пада много често

    От 1-2 седмици сървъра на форума взе да пада много често ... прави го през около 15-20 мин ...

    #2
    Едва ли сървъра пада, по-скоро сигурно "пада" свързаността.. Но това Митко най-добре може да го каже.
    Punto 1.1 SX 95г

    Коментар


      #3
      Абе и аз губя връзка, засичам го да речем при всяко трето влизане (1-2 пъти на ден). Случва се и в къщи и на работа, така че надали е от моята връзка
      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

      Коментар


        #4
        Имах впредвид свързаноста която използва сървъра, а не тази на крайните потребители...
        Punto 1.1 SX 95г

        Коментар


          #5
          до колкото разбрах се "претоварвал канала" поради голямата активност във форума,което е хубаво (активността)

          Коментар


            #6
            mironcho написа:
            Едва ли сървъра пада, по-скоро сигурно "пада" свързаността.. Но това Митко най-добре може да го каже.
            Колега, не задълбавай така в думите, ясно е че точно това имам предвид ... П.С. Ако сървъра падне в буквалния смисъл, после едва ли ще може да стане ...
            Mitko написа:
            Имам предложение за хостинг срещу рекламен банер във форума. Мисля, че офертата е добра и един банер няма да ни натежи.
            Коя е хостинг компанията, която ти го предлага, ако не е тайна?

            Коментар


              #7
              Mitko написа:
              Имам предложение за хостинг срещу рекламен банер във форума. Мисля, че офертата е добра и един банер няма да ни натежи.
              Това разбира се е страшно ТЪПО, при положение че можеше да се хоства и без банер............................................. .................................................. ...

              Коментар


                #8
                Ако администрацията съобщи колко е хостинга за година съм сигурен, че ще успеем да съберем кинтите. Имаше и пердложение от колега във форума да помогне с хостинг (не зная дали точно за него става дума с банера).
                Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                Коментар


                  #9
                  wwweb - вече ми е ясно че това си имал впредвид Иначе, Митко, сподели за къде е предложението за хостинг - сигурен съм че много от колегите във форума имаме опит с различни досавчици на услуги...
                  Punto 1.1 SX 95г

                  Коментар


                    #10
                    Колеги.. за $10 на месец може да се намери чудесен хостинг (имайки предвид, че най-елементарните хостинг пакети няма да свършат работа, а и най-евтините пакети са от хостинг компании "фантоми")... Това са около $100 на година (ако приемем, че има отсъпка за 12 месечен абонамент) - това са и много и малко пари. Въпроса е как да се съберат от хората във форума - например като част от членски внос Ако има 100 члена на клуба, това са по $1 за хостинг на човек годишно Друг вариант е ако някой има приятел/познат който да предложи безвъзмезден хостинг
                    FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                    Коментар


                      #11
                      Значи аз предложих няколко пъти БЕЗПЛАТЕН хостинг + 100...200ГБ пространство за download и алабала, но в последния момент Митко се отказа " Защото искал форума да му е под око" - каквото и да значи това.Е сега аз лично няма да дам и 1ст. за хост .

                      Коментар


                        #12
                        Mitko написа:
                        След като няма да даваме пари тогава няма да имаме и претенции нали? Предложения ми хостинг е зад оптика, наша машина и всички екстри. Обема се ограничава само от обема на твърдия диск на машината.
                        Дано да стане по-бързо, че напоследък това "падане на сървъра" взе много да ме дразни!
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар

                        Working...
                        X