Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

    Заменям си кожения подлакътник на мареата за обикновен+ символично доплащене от 5 лв.Идеята е че интериора ми е съставен от два типа шарки на кожата - по-едра и по-ситна.Направих подлакътника с по-ситната, тази която ми е за таблото и корите на вратите а трябваше кожата да е същата като на седалкките.За това преди да го разваля го пускам тук ако иска някой колега от Пловдив да се обзаведе с нов кожен подлакътник.Ето снимки на нещото:Държи се на 2 болта.Сваля се за минута макс.Ако има мераклии, тук или на ЛС.Цена за правилата - 15 лв

    #2
    Re: Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

    Колега имам въпрос.Може ли цялата конзола да се смени и да се сложи на фиат браво щото много искам подлакътник.

    Коментар


      #3
      Re: Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

      rap17ka7a написа:
      Колега имам въпрос.Може ли цялата конзола да се смени и да се сложи на фиат браво щото много искам подлакътник.
      Може.

      Коментар


        #4
        Аз го искам, ама много сме далече един от друг. Ред. Пиша в случай че няма желаещи от Пловдив.

        Коментар


          #5
          =Rudi= написа:
          Аз го искам, ама много сме далече един от друг. Ред. Пиша в случай че няма желаещи от Пловдив.
          Ако няма желаещи от Пловдив ще го разваля.Това е най-лесното.Идеята е някой да се обзаведе.

          Коментар


            #6
            Колега ти само подлакътника или цялата конзола заменяш ? Пиши едно ЛС

            Коментар


              #7
              Ако ти харесва остави го така.Имам Мареа 2002г.,и колата е оригинално така е направена,кожата не се зацапва като плата,но малко запарва лятото.
              Маренго 1.9Jtd-110 2002

              Коментар


                #8
                NqKvo_GaDno написа:
                Колега ти само подлакътника или цялата конзола заменяш ? Пиши едно ЛС
                goro71 написа:
                Ако ти харесва остави го така.Имам Мареа 2002г.,и колата е оригинално така е направена,кожата не се зацапва като плата,но малко запарва лятото.
                Колеги, струва ми се че не четете.Или просто мохабет да става?Ако на някой модератор му се занимава, нека изтрие всички постове понеже няма един смислен!

                Коментар


                  #9
                  Колега извън темата искам да те помоля ако имаш възможност да ми дадеш размерите на подлакътника в долната му част където се монтира на купето за да преценя може ли да се монтира на типо с минимални побългарителни интервенций.Ако имаш възможност.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #10
                    Re: Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

                    lithrone написа:
                    Заменям си кожения подлакътник на мареата за обикновен+ символично доплащене от 5 лв.Идеята е че интериора ми е съставен от два типа шарки на кожата - по-едра и по-ситна.Направих подлакътника с по-ситната, тази която ми е за таблото и корите на вратите а трябваше кожата да е същата като на седалкките.За това преди да го разваля го пускам тук ако иска някой колега от Пловдив да се обзаведе с нов кожен подлакътник....Държи се на 2 болта.Сваля се за минута макс.Ако има мераклии, тук или на ЛС.Цена за правилата - 15 лв
                    Имам интерес, но ми се иска преди това да завъртим твоя на моята кола и да преценя дали ми харесва. Не се ангажирам да го купя от сега - когато имаш малко време за губене или пък на Италфеста може да се видим и да направим пробата.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

                      Airfan написа:
                      lithrone написа:
                      Заменям си кожения подлакътник на мареата за обикновен+ символично доплащене от 5 лв.Идеята е че интериора ми е съставен от два типа шарки на кожата - по-едра и по-ситна.Направих подлакътника с по-ситната, тази която ми е за таблото и корите на вратите а трябваше кожата да е същата като на седалкките.За това преди да го разваля го пускам тук ако иска някой колега от Пловдив да се обзаведе с нов кожен подлакътник....Държи се на 2 болта.Сваля се за минута макс.Ако има мераклии, тук или на ЛС.Цена за правилата - 15 лв
                      Имам интерес, но ми се иска преди това да завъртим твоя на моята кола и да преценя дали ми харесва. Не се ангажирам да го купя от сега - когато имаш малко време за губене или пък на Италфеста може да се видим и да направим пробата.
                      Не е проблем.Може и на италфеста да е .... стига да присъствам което още не е сигурно.Ако до тогава никой не изяви желание, ще го пробваме

                      Коментар


                        #12
                        Re: Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

                        Коментар


                          #13
                          Re: Заменям Кожен Подлакътник От Мареа за Обикновен

                          lithrone написа:
                          Темата е за ключ.Честито на новия собственик

                          Коментар

                          Working...
                          X