Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

от къде да си купя нова аларма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    от къде да си купя нова аларма

    Добър ден. Моята аларма се скапа. Обикалях да питам дали някъде може да се оправи, но навсякъде отговора беше "тея са стари модели и ако се е развалила няма ремонтиране и е за хвърляне". Та реших да си купя нова. Така че питам, дали някой може да ми препоръча магазин (сервиз) където да си намеря добра и не много скъпа аларма (все пак не няма да охранявам Ферари). Благодаря предварително.

    #2
    препоръчвам ти тук. http://ravena.hit.bg/ Дано не стана това като реклама.
    Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
    Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
    VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
    VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

    Коментар


      #3
      И цените са им добри аз на България и Каблешков си слагах аларма ама са доста по скъпи просто незнах за тези

      Коментар


        #4
        1 раздел под продава погледни 1 колега предлага и поставя и маи имаше и отстъпки за колеги от форума
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          аз мойта си я взех от илиенци 120лв,като в дистанционното ми е и пейджъра,предава на около 300метра (т.е. включваш и изключваш) и приема до около 500 (когато ти се разпищи алармата,почва и пейджъра да пищи и ти показва какво е нарушено-отворена врата,просто е ударена или е запалена)вече я имам около 6 месеца и да чукам на дърво няма никакви ядове много са ми смешни тези с по "28 функций" сигурно и сама сменя гумите

          Коментар


            #6
            puqsy

            Хеи, ако не ти е проблем пи6и каква точно ти е алармата, защото май ми се налага да сменям моята, а идеята за твоята с пейдйъра ми хареса ! А и още колко общо ти излезе всичко от покупката до поставянето ? мерси предварителноП.С. най-вече ме интересува каква марка е и се надявам във Варна да си намеря такава за споменатите пари
            FIAT BRAVA 1.4 12V SX
            Скромно... но "любовта е по-силна от всичко"...

            Коментар


              #7
              някаква куче марка е иначе хубава аларма с пейджър е над 250лв (а колко ще е хубава не се знае)

              Коментар


                #8


                уф! много жалко...
                FIAT BRAVA 1.4 12V SX
                Скромно... но "любовта е по-силна от всичко"...

                Коментар

                Working...
                X