Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bugatti Veyron за шефа на ВОЛФ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bugatti Veyron за шефа на ВОЛФ

    Българин си поръчал най-скъпата кола в света?"Бугати Вейрон" идва в София до седмица, пише в. "24 часа"Българин си е поръчал "Бугати Вейрон" - най-скъпия сериен автомобил в света, съобщава в. "24 часа". Според източници на изданието това е бизнесмен, свързан с боклука на София и вестникът предполага, че става дума за Румен Гайтански, шефът на фирма "Волф"....Цената на "Бугати Вейрон" е над 1 млн. евро, а след всички такси, които трябва да се платят, може да достигне и до 1,5 млн. евро. Всекидневникът, според информацията на който колата ще е в София до седмица, припомня, че именно Гайтански е собственик и на първия у нас "Мерцедес SLR Макларън".
    Още тук: http://netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=879095Ето защо всъщност няма пари за запълване на дупките, построяване на ново сметище и т.н., и т.н. и пр. Е го и въпросният дзвер:
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    #2
    Колата е супер.Найстина дзвер. Въпроса ми обаче е къде в България ще го кара това нещо? Yellow_Flash_Colorz_PDT_34 Защото по нашите пътища............ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Няма да одържи повече от месец, бас хващам.

    Коментар


      #3
      Mindzu написа:
      Колата е супер.Найстина дзвер. Въпроса ми обаче е къде в България ще го кара това нещо? Yellow_Flash_Colorz_PDT_34 Защото по нашите пътища............ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Няма да одържи повече от месец, бас хващам.
      Е... ти пък... ще си го кара на някоя писта със самолета... - елементарно!
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Е много ще му дойде! Самолета или колата, то не може всичко наведнъж. Де го дават те така!

        Коментар


          #5
          даже в tuning.bg се появи снимкано бързо го разбраха, че е Photoshop и това не е снимано в БГ :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар

          Working...
          X