Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде могат да ми сложат газовата уредба КАЧЕСТВЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде могат да ми сложат газовата уредба КАЧЕСТВЕНО

    Пичове,няма начин ше трябва да се слага газова,че с тоя бензин... Та искам да ви попитам къде в софия могат да ми я направят добре (да си разбират от работата) да сложат емулатор,плочка...абе всичко както си трябва :D Мисля да сложа BRC :D По колко пари вървят и колко ще ми вземат за поставянето :D Колата е от подписа (Типо 1.6 монo двувалка) :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Айде бре пичове,препоръчайте някой добър газаджия
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      grishav написа:
      Айде бре пичове,препоръчайте някой добър газаджия
      София Газ Комерс ООДбул. Янко Сакъзов 21на гърба на кукления театър в парка Заимов0898 599 610, sofgascom@abv.bgМного съм доволен от тия, на две коли са ми монтирали газови, Фиат Уно 45 Fire и Ланча Дедра 1,6 пълна инжекцияРазбират ги италианските автомобили, вервай ми :D
      Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

      Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

      ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

      Коментар


        #4
        pinko168 написа:
        grishav написа:
        Айде бре пичове,препоръчайте някой добър газаджия
        София Газ Комерс ООДбул. Янко Сакъзов 21на гърба на кукления театър в парка Заимов0898 599 610, sofgascom@abv.bgМного съм доволен от тия, на две коли са ми монтирали газови, Фиат Уно 45 Fire и Ланча Дедра 1,6 пълна инжекцияРазбират ги италианските автомобили, вервай ми :D
        Мерси
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          grishav сложи ли си газова уредба? Можеш ли да кажеш какви цени предлагат?Отзиви от работата?
          Brava 1.4

          Коментар


            #6
            koman написа:
            grishav сложи ли си газова уредба? Можеш ли да кажеш какви цени предлагат?Отзиви от работата?
            430лв ми излезе,ловато с плочка и емулатор,казаха ми като мина 400км да олегнат мембраните да отида да ми я центроват ноо колата си поумря
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              grishav написа:
              ноо колата си поумря
              1. Като отидеш на регулировка кажи на майсторите, че искаш да "върви" а не да "гори малко". Ако досега си пътувал на бензин - разхода пак ще ти хареса.или2. Направо си развърти тройника на четвърт оборот, ако е малко на половин.3. Помисли за коригиране на запалването с тайминг процесор.
              Fiat Ritmo 105TC
              1600cc 105к.с.

              Коментар


                #8
                Тия центровки с разни газоанализи в крайна сметка се оказват неточни.Веднъж ходих на центровка на сервиза на Ловато при "Орион".Добре но като загрееше двигателя вървеше доста спънато,пък си харчеше нормално.След време отидох пак с оплакването, че не върви колата.Направиха я ферари-върти гуми ,супер динамика :P .Но...разхода скочи с 2литра. Понеже ми е близо там , отидох на безплатна консултация трети път.Майстора ми каза ,че достатъчно точно не могат да я направят,защото не симулират реалните условия на работа,а само дават газ на празен ход. Каза да взема и да завививам крана на маркуча докато започне да не върви и да върна докато динамиката започне да ми харесва.С горното искам да кажа ,че на газ може и много да върви колата ти,стига да преглътнеш по-големичкия разход.
                Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

                Коментар

                Working...
                X