Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чистачки ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чистачки ?

    Някой може ли да ми препоръча някви чистачки за Мареата /къса и дълга/ , които да са хубави и на прелична цена. Тъпите "наркоманчета" ми откраднаха старите и сега съм с някви калпави. Разбрах, че тези които са с графитено покритие са по-хубави. Вие какво мислите? Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    #2
    Купил съм и за двете коли чистачки SCT - немски са. Чистят супер, а са по-евтони от Champion-a. Графитни са, точно каквито търсиш. Доскоро карах със Champion, но разликата в цената е огромна, а в качеството не откривам. Две чистачки ми излезнаха към 11 лв. ако не се лъжа. Ако си заинтересован ще ти кажа и адрес на магазина.

    Коментар


      #3
      Аз съм точно с такъв щампион и е много добър
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        От октомври Дедрата е с Шампион. По- добри пера от Шампиона не съм ползвал. Страхотни са.
        Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
        Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
        ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

        Коментар


          #5
          И аз съм за Champion-a.Предишната ми кола 3 години я карах с такива без проблеми
          Brava JTD ELX
          105 к.с.99"

          Коментар


            #6
            Определено едва ли ще се намери някой да каже че шампион не са добри. И аз доскоро карах с такива. Просто на по-добра цена намерих същото качество

            Коментар


              #7
              Champion-a на къква цена е? Alexius: можеш ли да ми кажеш къде се намира магазина.
              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

              Коментар


                #8
                Аз карам с някви немски - графитни със спойлери и такива разни глезотии - СУПЕР БОКЛУЦИ така скърцат, че чак ме будят. :D Ама все не се сещам да ги сменя, като вали не ми се слиза през другото време не се сещам и така си я карам, ако са хубави тези шампиони ще ги пробвам.
                Почиствам пътни знаци.

                Коментар


                  #9
                  icko PB7932XB написа:
                  Аз карам с някви немски - графитни със спойлери и такива разни глезотии - СУПЕР БОКЛУЦИ така скърцат, че чак ме будят. :D Ама все не се сещам да ги сменя, като вали не ми се слиза през другото време не се сещам и така си я карам, ако са хубави тези шампиони ще ги пробвам.
                  Знам ги тези от Метро за 3 лв

                  Коментар


                    #10
                    чистачки...

                    Аз бих препоръчал "Valeo-"френски-като качество не отстъпват на Шампион и Бош /оригиналите /.Продават се на Метро и други места-просто още една качествена алтернатива...Цена-около 19 лв.комплекта-дългата и късата
                    Ex. Grande Punto Driver

                    Коментар


                      #11
                      Alexius написа:
                      icko PB7932XB написа:
                      Аз карам с някви немски - графитни със спойлери и такива разни глезотии - СУПЕР БОКЛУЦИ така скърцат, че чак ме будят. :D Ама все не се сещам да ги сменя, като вали не ми се слиза през другото време не се сещам и така си я карам, ако са хубави тези шампиони ще ги пробвам.
                      Знам ги тези от Метро за 3 лв
                      Не помня колко струваха, ама не бяха от Метро. Само помня, че купих два комплекта различни размери, защото не бях обърнал внимание, че лявата и дясната са различни дължини.
                      Почиствам пътни знаци.

                      Коментар


                        #12
                        Аз на темпрата съм с комплект от Пежо 306 /Марка Бош/ - двете са с различна дължина и едната е със спойлер ... не питайте за цената - взимам ги на 6 месеца от служебната кола НО чистят добре !!!!
                        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                        Коментар


                          #13
                          Re: Чистачки ?

                          flx написа:
                          Някой може ли да ми препоръча някви чистачки за Мареата /къса и дълга/ , които да са хубави и на прелична цена. Тъпите "наркоманчета" ми откраднаха старите и сега съм с някви калпави. Разбрах, че тези които са с графитено покритие са по-хубави. Вие какво мислите? Yellow_Flash_Colorz_PDT_15
                          Както някой от колегите казва - Valeo - като отношение цена/качество според мен е най-доброто - все пак оригинално Рено и Пежо са оборудвани с такива... Цената е от 17 до 19... в МЕТРО май бяха най-тънко.Имай предвид, че за Браво са с различна дължина (53 см пред шофьора и 48 другата) може би за Брава е същото, не знам... но и с две по 48 е перфектно
                          Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                          Коментар


                            #14
                            Преди няколко дни си купих от Метро - Валео, 2х48 см, 12 лв. - много съм доволен, а и сега са на промоция - наистина си заслужават името
                            Alles in Ordnung

                            Коментар


                              #15
                              здравейте, аз карам с две по 53см. БошТуин от OMV - 24.99лв. май бяха, скъпи са вярно е но преди това послушах познати колко са хубави тези за по 3 лв от Метро и тия боклучи освен че не чистеха ми надраскаха и стъклото малко (сега търся къде шлайфат стъкла да ми го оправят) затова си взех тези, заслужават си парите, прекрасни чистачки, нямам проблем с размера аз си купих колата с две по 53см, незнаех че трябва да са различни .
                              FIAT Stilo 1.4 16V
                              FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                              Коментар

                              Working...
                              X