Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

09.03 Среща на ЕКО-то от 20.00 часа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    09.03 Среща на ЕКО-то от 20.00 часа.

    Този път ще има среща.
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Re: 09.03 Среща на ЕКО-то от 20.00 часа.

    kilar написа:
    Този път ще има среща.
    на кое еко щото досега не съм идвал?
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #3
      На булевард България.
      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
      Трезвен ТУК не пиша!
      Un Italiano Vero

      Коментар


        #4
        Re: 09.03 Среща на ЕКО-то от 20.00 часа.

        Selqatin написа:
        на кое еко щото досега не съм идвал?
        Ще бъдеш ли там? Ще ми се да видя как са станали фаровете

        Коментар


          #5
          Аз съм там
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            #6
            Ще се постарая и аз да доида да се поопознаем
            Brava JTD ELX
            105 к.с.99"

            Коментар


              #7
              ...

              Аз няма да мога да дойда....

              Коментар


                #8
                .

                на мен пък баща ми не ми дава колата
                FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

                Коментар


                  #9
                  Re: .

                  Mitko написа:
                  [Тя не ти трябва. Ще пиеш повече
                  незнайно защо в главата ми се върти чалга "хит" от преди 5-10 години на неизвестна мен "певица":"Водата е за миене, водката наливаме, за да се напиваме" Баси откъде съм го запомнил това, срам.... Пай се, Еко Фекалиум, идем.....

                  Коментар


                    #10
                    Младежи...много се извинявам за срещата...забравих....съжалявам....а и имах и работа...срам ме е, ама а де....сори на всички.

                    Коментар


                      #11
                      Mitko написа:
                      Tempra написа:
                      Младежи...много се извинявам за срещата...забравих....съжалявам....а и имах и работа...срам ме е, ама а де....сори на всички.
                      Имаше много бира и 2 старта. Така де, да открием сезона на ластиците. Дръпнахме се аз и Станислав, но не беше реална оценката щото той много боксува на мокрия път.
                      Хаха, аз направо си седях на едно място, какво ти буксуване Ама ти как ръчкаш 8000 оборота на първа, направо ме уби...Тоя човек върти със 100 на втора, пазете се ...

                      Коментар


                        #12
                        Тоя човек върти със 100 на втора, пазете се ... [/quote]... Ще му спрем бирата на Шефа

                        Коментар


                          #13
                          emdless4 написа:
                          Mitko написа:
                          Tempra написа:
                          Младежи...много се извинявам за срещата...забравих....съжалявам....а и имах и работа...срам ме е, ама а де....сори на всички.
                          Имаше много бира и 2 старта. Така де, да открием сезона на ластиците. Дръпнахме се аз и Станислав, но не беше реална оценката щото той много боксува на мокрия път.
                          Хаха, аз направо си седях на едно място, какво ти буксуване Ама ти как ръчкаш 8000 оборота на първа, направо ме уби...Тоя човек върти със 100 на втора, пазете се ...
                          Абе трябваше и аз да се включа, да ви понакажа хехехе Следващият път ще се пуснем тримата

                          Коментар


                            #14
                            ..

                            eeeeeee само аз ли съм на работа винаги по срещите?!?!?...другия път аз ще спечеля за наи мръсна кола
                            FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

                            Коментар


                              #15
                              за срещата

                              Утре -16.03. 2005 ще има ли среща на бул. България от 19 часа на бензиностанция, на която не съм бил но ще я намеря?Д-р Бари

                              Коментар

                              Working...
                              X