Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БАГОТВОРИТЕЛНОСТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БАГОТВОРИТЕЛНОСТ

    Уважаеми колеги и колежки,мисля си не е ли хубаво,ние като една сплотена общност от съвременни и цивилизовани хора да се замислим и за развитието в дълосрочен план на някакъв вид благотворителност.Кам деца в неравностоино положение...от домове или болнички деца...абе нека всеки се изкаже....пък и за начините на дарение...един номер за SMS-и...мисля е добра идея.Веднъж годишно...примерно събраните средства да се дават на деца в нужда.Нека управителите на форума и клуба прегърнат и доразвият идеята ми,нека всеки сподели какво мисли за това.Благодаря Ви предварително.

    #2
    Аз пък искам да направя дарение за клуба. Нека Митко каже от какво има нужда и колко. не ми е никакъв проблем например на платя хоста за 1 година. А за дарения за домове идват в офиса най малко веднаж седмично, даваме но някои са супер нагли. Последно купих 50 билета от едно кино за децата от един дом около Търново. И благодарствено писмо пратиха хората.

    Коментар


      #3
      Ето,че вече имаме мнение.Хубаво е всеки да каже какво мислии.50 билета.....лично аз имах в предвид по-дребни пожертвувания,тъи като смятам,че ще ставаме все повече и повече и годишно ще се събира някаква сума не е задължително да е огромна,която клубът може да използва за нещо хуманно.Ако ще и дръвчета да садим....

      Коментар


        #4
        Колега,иначе си много прав,че наглоста на някои няма край.Злоупотребява се масово.

        Коментар


          #5
          Именно,благодаря ти за мнението Мите.

          Коментар

          Working...
          X