Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Среща в Плевен?!?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Среща в Плевен?!?!?

    Здравейте!!! аз съм нов току що се регистрирах... видях че се чудите каде да се съберете през Юни месец ето го и предложението.. елате в Плевен в парк Кайлъка.. наистина красив парк с приятна атмосфера и т.н. П.С. малко инфо за мойта бегачка Фиат Браво 1.9 ТД ама не съм сигурен колко коне е някои ми викат 100 други ми викат 85... ако някой знае нека да помогне за да установя най накрая колко коня ми е колата ( знам че в големия талон пише но талона не е в мен и няма как да провера м/у другото под страничния мигач пише td_100а снимки не съм качил понеже в момента слагам лек тунинг и чакам да стане готова за да имам актуални снимки
    е тия фиати големи бегачки бе

    #2
    по-късно ще ти го напиша а за срещата в Плевен има ли навити
    е тия фиати големи бегачки бе

    Коментар


      #3
      ЗА срещата в Плевен да г`е, супер, тъкмо се канехме да идваме на плевен, че ние си падаме да обикаляме страната, ама много скоро след Копринка. Ние малко приключихме финансите, и ще ни доиде нагоре. Все пак Варна е далечко, ама на есен можем да отскочим до Плевен и околностите, а за лятото елате на море :P Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        като решите да дойдете към плевен свиркайте ще сабера аверите с фиатите и ще се срещнем
        е тия фиати големи бегачки бе

        Коментар


          #5
          Колега аз тая събота и неделя ще съм в Плевен, можем да направим една срещичка.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар

          Working...
          X