Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам оригиналните джанти на Bravo GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам оригиналните джанти на Bravo GT

    търся си оригилания модел джанти за браво 1.8 16V и ме интересува също заводски това браво с какъв размер гуми е
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    185/60 R 14 82 H, както и 185/55 R 15 81 V

    Коментар


      #3
      в такъв случай се корегирам че търся оригиналния модел но 15’ не 14’
      ex Fiat Bravo GT

      Коментар


        #4
        Сигурен съм че ако питаш по автокъщите където видиш BRAVO с такива джанти няма да ти откажат да ти вземат парите.

        Коментар


          #5
          а може ли да ме посъветваш каква е разумната цена за такива джанти в добро състояние да знам как да се пазаря и ако има хубави гуми съответно каква ще е цената
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            Ако са прави, добър външен вид, без заварки 300 лв е приемлива цена за 15" с гуми колкото да се каже че има такива. Без гуми 250-300 макс. ако са много хубави. Гумите, които търсиш нови започват от около 90 лв. Незнам дали караш със втора, но там е 20 лв за 15 цола. Това са ориентировъчни цени естествено.

            Коментар


              #7
              Нямам никаква представа колко биха стрували. Можеш да попиташ тук за цена на нова.Успех дано намериш.

              Коментар


                #8
                приличат но не е точно това моделаето за това става дума-->http://mobile.bg/perl/main.cgi?topme...f1=detailsаз мойто Bravo го взех с железни дванти и сигурно търговеца е направил врътка с джантите щото до колкото знам всички Bravo 1.8 се водят GT и излизат с тия лети джанти от завода
                ex Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  Джанти

                  Тези в "Маргел" са по-нови като модел и според мен са по-хубави - стоят много добре на колата! Обаче са малко скъпи, аз преди време им се обаждах и казах, че струват около 220лв. едната Става въпрос за нови. Иначе и аз си търся 15" независимо от кой модел. Ако намериш някъде пиши колко пари са.Може наистина да са направили някаква врътка защото наистина излизат от завода с такива джанти.
                  Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

                  Коментар


                    #10
                    ми много хубаво батка ама що ми взе аватара...
                    ex Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      15" за Браво

                      Имам оригинални алуминиеви джанти за Браво 15". Продавам / заменям ги за 14" железни. Ползвайте e-mail
                      Bravo 1.8 16V

                      Коментар


                        #12
                        За Алексиус и Иво98 - колеги ако сте сагласни дайте да направим една сложна сделка Аз вземам джантите от Алексиус и давам мойте на Иво. За мен замианата, а Иво плаща на АлексиусСъгласни ли сте?Иначе джантите са 15-ки, оригинални за GT - същите са като за 2-ката, но вместо изпакнали елиспи са с вдлъбнати - много трудно се различават двата модела!Ще ги дам с гумите - 4 2-месечни 195/50/15 на Унироял - супер готини, но 3 са вече с балони, та само ме е яд да ги гледам, но карам с тях без проблем Другият вариант Иво е да ми дадеш капаро (цената ми е 350 лв с гумите - т.е. капаро - 50 лв. - далавера е вервай ми, защото само едната гума е 120 лв, а една все пак и няма нищо ) - аз ще си взема нови 14-ки с гуми и ще ти дам 15-ките в 2-седмичен срок?Ако не се разбира ИДЕЯТА:дом. 775131сл. 9867887моб. 0887/662035
                        Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                        Коментар

                        Working...
                        X