Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Срещата на "Копринка"- впечатления и емоции!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Срещата на "Копринка"- впечатления и емоции!

    Приятели, тази среща надмина всичките ми очаквания! А и това невероятно Гранде Пунто....!Отдавна не се бях чувствал, толкова приятно сред толкова много свои хора, обединени от страста около любимите ни автомобили!А, дъъъългата редица от италианска техника , предполагам, че зарадва окото на всеки !Място не остана в тия апарати от снимане, а на мен пък втория ден, не ми остана време за снимане!Затова тук ще пусна малко фото само от вечерта, а някой друг може да продължи... Благодаря на всички които организираха и помогнаха за организирането на тази великолепна среща и нека бъдат повече срещите ни, а почитателите по-многобройни!

    #2
    А ето и малко фото:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Много се радвам, че присъствах на това събиране. Вярвам че намерих много нови приятели. А след това си направихме с половинката и една ексурзия до Пловдив, Асеновград (Асеновата крепост) и Бачковския манастир.И още едно "впечатление":На срещата присъстваха коли с регистрации от следните области:А, В, ВТ, ЕВ, С/СА, РВ, СН, У, РК, КН, ОВ, СТ - 12 от общо 28. Айде на следващата среща да сме от всички краища на БГ.

      Коментар


        #4
        И още....
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          .......
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            ......
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Само ако знаете колко съжалявам че не успях да дойда...Много ме е ЯД!
              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
              Porsche 944 S2
              http://www.valmcrae.snimka.bg/
              http://vbox7.com/user:val_mcrae
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #8
                И... гвоздея на програмата:
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Срещата си беше супер Перфектно организирана - благодарности на всички които се бяха заели с това и следващия път да достигнем поне 100 тина участници и дано този следващ път е по скоро

                  Коментар


                    #10
                    Невероятно беше... на следващата среща и аз съм с фотоапарат!!!!!!!! Както и да споделя критиките ми към Пловдивската група!!!!Майни, един от вас за цяр намаше ве!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Mitko написа:
                      Nino написа:
                      Невероятно беше... на следващата среща и аз съм с фотоапарат!!!!!!!! Както и да споделя критиките ми към Пловдивската група!!!!Майни, един от вас за цяр намаше ве!
                      Имаше и той кара не какво да е, а именно "великата двувалка". Това е Георги с ник BlueStorm. Той и bubachko си бяха цял отбор "двувалки".
                      Аааа.... значи променям поста си!!!!!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Nino написа:
                        Невероятно беше... на следващата среща и аз съм с фотоапарат!!!!!!!! Както и да споделя критиките ми към Пловдивската група!!!!Майни, един от вас за цяр намаше ве!
                        Майни, само един от вас за цяр имаше ве!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          Ето от мен:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Здравейте !Първо искам да поздравя организаторите за добре свършената работа ! Мисля, че мястото беше добре подбрано - почти идеалния център на БГ (180 км от София, 190 км от Свищов, 195 км от Бургас). Поздрави и на всички, които намериха време и възможност, за да се състои срещата на итал-феновете ! Надявам се да има и следващи подобни сбирки. Радвам се, че имах възможност да се запозная с реалните хора стоящи зад никовете във форума Беше си ценен момент Е приятели, за да бъда съвсем правилно разбран - бройте ме и за следващата среща Поздрави, Б. Борисов
                            Fiat Tipo 1.6 AGT

                            Коментар


                              #15
                              И аз искам да кажа едно голямо Благодаря на организаторите. Беше страхотно. Grande Punto много ми хареса и се надявам скоро пак да има нещо подобно!

                              Коментар

                              Working...
                              X