Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подобряване на спирачките на Темпра!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подобряване на спирачките на Темпра!

    Здравейте колеги искам да попитам възможно ли е монтирането на дискови спирачки и отзад на Темпра 1.6 която оригинално си е с барабани отзад и ако може колко ще ми излезне пари това удоволствие?

    #2
    Re: Подобряване на спира4ките на Темпра!

    NixXxan_Racing написа:
    Здравейте колеги искам да попитам възможно ли е монтирането на дискови спирачки и отзад на Темпра 1.6 която оригинално си е с барабани отзад и ако може колко ще ми излезне пари това удоволствие?
    Интересното е , че веднъж карах едно типо,което е със същите спирачки и като натиснах спирачката като при мойта щях да излетя през предното стъкло!?Та барабанните отзад не са лоши ако работят добре.
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #3
      На мен спирачките са ми перфектни на типото :D
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Спирачките са много съвместими на фиатите така че нямаш проблеми...Най лесно ще ти е предни вентирилани дискове от типо 257/22мм със апаратите и цял заден мост със дискове Не забравай обаче и хубавите гуми и дискове...Иначе най добрия вариант е да разглобиш твойте апарати ги почистиш и раздвижиш,нови маркучи накладки и идскове и си готов...П.С.Аз скоро си сложих заден мост с дискове на пунтото и свалих окачването с 70/60мм и със гуми 195/50 р 15 въпреки че съм без АБС спирам чуствително по добре отколкото със барабаните и стандартното окачване...
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар

        Working...
        X