Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

подарявам пластамси за Фиат Брава/Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    подарявам пластамси за Фиат Брава/Браво

    подаряват се пластамасите:1.кора над двигателя от дизелов двигател.2.пластамасата около таблото (километража) копчето за регулиране на фаровете и подсветката!3.жабка4.кора в багажника с място за крик и други такива инструменти,има и вход за запалка на 12в(незнам точно къде се поставя)това са нещата намират се в Софияцена за правилата:1лвтел:0884671505

    #2
    Re: подарявам пластамси за Фиат Брава/Браво

    leotrob написа:
    подаряват се пластамасите:1.кора над двигателя от дизелов двигател.2.пластамасата около таблото (километража) копчето за регулиране на фаровете и подсветката!3.жабка4.кора в багажника с място за крик и други такива инструменти,има и вход за запалка на 12в(незнам точно къде се поставя)това са нещата намират се в Софияцена за правилата:1лвтел:0884671505
    Искам No 2.Имаш и ЛС.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Re: подарявам пластамси за Фиат Брава/Браво

      И на мен ми трябва номер 2.Ако все още не е подарено.

      Коментар


        #4
        колега трябва ми 4 номер.ако правилно съм те разбрал това е пластмасата в резервната гума в която стоят инструментите крика куката за теглене ?ако става въпрос за браво
        1.6 16v Abarth

        Коментар


          #5
          пластамаси браво,брава

          пластмасите все още си стоят при мен !Ако никой не ги поиска до една седмица се изхвърлят на боклука!

          Коментар


            #6
            здравей колега

            ако нещатата стоят и не си ги дал ако ти се занимава да ми ги пратиш по еконт или други куриери мерси предварително.
            Kара Bravok 1.4 12V 97g.SX и Punto Mk2 1.9 jtd 00g.JTD ELX

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Трябва ми номер 2 ако все още не е подарено.Ще почерпим

                Коментар


                  #9
                  пластмаси

                  останаха №2 и №4ако някои има интерес да казва

                  Коментар


                    #10
                    пластмаси фиат брава/браво

                    жабката и капака над двигателя все още не са подарениако на някои му трябват да казва,че ми омръзна да ги подмятам нагоре надолу!

                    Коментар


                      #11
                      пластмаси

                      След 2 дена всичко отива на боклука!!!

                      Коментар


                        #12
                        Трябват ми копчетата за регулиране на фаровете и подсветката, ако вече не са заминали.Пиши ми ЛС, ако са налични.Благодаря предварително.
                        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                        www.cyxap.com

                        Коментар


                          #13
                          пластмаси

                          кош!

                          Коментар

                          Working...
                          X