Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачни тръбички !?!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачни тръбички !?!?

    Помагайте, братя Смених на Фичляка помпата и всичките маркучи, но единят щуцер се скъса, а другия се видях принуден да го прекъцам с клещите! Старите маркучи ги рязах, щото нямаше да ми остане нито една здрава тръбичка, абе с една дума МЪКИ :D В магазинчето за 126 нямаше тръбички, а ладовите ми идват или по-къси с 10-ина сантиметра или по-дълги с 20-30 Трябва ми една 30 см и една 65 см. Някой има ли представа от какъв модел ще пасне нещо!? (Хит-ко, в теб ми е надеждата! Може би ти знаеш най-добре!?) Много би ми помогнало, ако някой знае в Пловдив магазин с богат избор на въпросните тръбички или пък за хидравлична техника или работилница, където се занимават с направата им!Благодаря ви предварително!
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    #2
    в магазина на рено на васил априлов продават тръбички, ама дали резбата пасва незнам, а иначе ако ладовите пасват сложи от по дългите и ги навий като на пружина идин приятел така си реши проблема
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Стеф, благодаря ти! Вярно резбите там бяха по-ситни, но пък момчето ме упъти къде се правят тръбички! Сега отивам да финализирам акцията.Ако на друг му трябва мястото е магазинът за АГУ от северната страна на моста на Герджика!Още веднъж благодарско!
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар

      Working...
      X