Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачни дискове за Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачни дискове за Темпра

    Здравейте, търся спирачни дискове за Фиат Темпра, за отпред вентилирани, а за отзад - обикновени. Трябват ми и накладки за тях + гумички. Ако може да ми кажете каква им е цената горе-долу. Благодаря предварително и се извинявам ако не съм написала точно нещата, но съм нова с автомобилите.

    #2
    Re: Спирачни дискове за Темпра

    Salida написа:
    Здравейте, търся спирачни дискове за Фиат Темпра, за отпред вентилирани, а за отзад - обикновени. Трябват ми и накладки за тях + гумички. Ако може да ми кажете каква им е цената горе-долу. Благодаря предварително и се извинявам ако не съм написала точно нещата, но съм нова с автомобилите.
    Лично аз купувах предни накладки от фирмата NK и струваха 42 лева.Доволен съм от тях.Има разбира се и по-евтини,като например -турски за 15 лева Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 .Задните накладки от кой тип са ти?А под гумички ако става въпрос за тези в цилиндърчетата -са по 10 лева за всеки.Продават едни испански autofren.Дискове ,някои слагат втора ръка,за по-тънко.Успех!
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #3
      А конкретно самите спирачни дискове с каква цена са респективно вентилирананите и не вентилирани и ако някой е доволен от даден магазин (за София) ще е полезно да сподели

      Коментар


        #4
        и ако някой е доволен от даден магазин (за София) ще е полезно да сподели
        Айде сега пак: "Ваша ли е колата?" Пишете на hit-ko на личен.
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар

        Working...
        X