Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Книжка за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Книжка за Пунто

    Някои знае ли от къде мога да си сваля книжка за Пунто-то ми!Просто ми се иска за по дребните неща сам ако може да си ги отстранявам И най-хубаво ще е да е на български(съмнява ме дали има) но и на английски или руски да е няма лошо-за другите езици не става щото съм зле :D :D :D
    SKODA 105L '78
    PUNTO 1.2 MPI ELX '94
    FIAT 126p '89
    TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
    GRANDE PUNTO 1.2 '06

    #2
    Re: Книжка за Пунто

    damianoff написа:
    Някои знае ли от къде мога да си сваля книжка за Пунто-то ми!Просто ми се иска за по дребните неща сам ако може да си ги отстранявам И най-хубаво ще е да е на български(съмнява ме дали има) но и на английски или руски да е няма лошо-за другите езици не става щото съм зле :D :D :D
    Можеш да си поръчаш книгата на "Haynes"-веригата книжарници "Хеликон " приемат и изпълняват тази поръчка ,също работят с още едно английско издателство, забравих му името,но и в двете издания няма нищо за мотора 1.6 i-бензин...Цена-около 50 лв.Има и руско издание,но поръчката му е сложна,да не кажа невъзможна-аз опитах преди година,книгата е 8 $,но доставката е... не питай-и като пари...
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      о.к. Благодаря ти!Тези дни ако остана по свободен ще се поразтърся по книжарниците :D
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар


        #4
        damianoff написа:
        о.к. Благодаря ти!Тези дни ако остана по свободен ще се поразтърся по книжарниците :D
        Ако намериш някоя интересна книжка сподели,защото и на мен ще ми е интересно
        _______________________________________
        0885261834

        Коментар

        Working...
        X